جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
امام جمعه زابل:
سند ۲۰۳۰ روی ترکمن چای را هم سفید کرد/ آغاز فساد جنسی از مهد کودک با امضای سند ۲۰۳۰
 
امام جمعه زابل عنوان کرد: با امضای سند ۲۰۳۰ فساد جنسی را آموزش و پرورش با دست خود از مهد کودک شروع می کند که عواقب خطرناکی را دربردارد.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: سند ۲۰۳۰ از بدترین و مفتضح ترین قراردادهایی که حتی قرارداد ترکمن چای را هم رو سفید کرد به شمار می رود.

وی با بیان اینکه کشورهای امضا کننده سند ۲۰۳۰ و عضو آن باید بند بند این سند را اجرا کنند، ادامه داد: طبق مُصوبه هیأت وزیران در شهریور سال گذشته، به منظور هماهنگی و ارائه راهکار تحقق اهداف و تعهدات آموزشی ۲۰۳۰ همسو با اهداف و تعهدات برنامه اهداف توسعه پایدار، کارگروه ملی آموزش ۲۰۳۰ با مسئولیت وزارت آموزش و پرورش بدون گسترش تشکیلات سازمانی تشکیل می شود.

امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: برای اجرای و عملیاتی شدن سند نفوذ آموزشی در تیرماه سال ۱۳۹۳ با حضور بعضی چهره های اقتصاد سرمایه داری داخلی و خارجی در دانشگاه شریف و دومین همایش را به عنوان کنفرانس توسعه عدالت آموزشی با حضور برخی مسئولان اجرایی کشور برگزار کردند که بدون اطلاع رسانی و حضور نهادهای تصمیم گیر سیاست گذار و قانون گذار، این سند رونمایی شد.

وی با بیان اینکه امضای این سند طبق قانون اساسی باید به اطلاع مجلس می رسید، خاطرنشان کرد:

این سند بدون امضا و اطلاع مجلس امضا شد که نشان از نامحرم بودن مردم و مجلس دارد در حالی که بعضی از سرمایه داران داخلی و خارجی به طور مستقیم در جریان آن قرار داشتند.

حجت الاسلام کیخا اظهار کرد: طبق سند ۲۰۳۰ هر نوع تربیت دینی و الهی خلاف حقوق بشر است و طبق این سند خفت بار همجنس بازی به رسمیت شناخته می شود و طبق این قانون در تمام مقاطع تحصیلی حتی مهد کودک باید علنی مسائل جنسی آموزش داده شود و این یعنی فساد جنسی را خود آموزش و پرورش با دست خود از مهد کودک آغاز کند.

وی تاکید کرد: دولت یازدهم به جای رفع مشکلات اقتصادی کشور به دنبال امضای، سند ۲۰۳۰ است که جای بسی تاسف دارد.

گفتنی است؛ سند ۲۰۳۰ یونسکو در سال ۲۰۱۵ میلادی با عنوان پوشش سواد و افزایش کیفیت آموزش با ۱۷ هدف اصلی و ۱۶۹ هدف ویژه در سازمان ملل به تصویب رسید و کشورهای عضو مُلزم به رعایت آن هستند.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۰۸


ارسال