جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
2
Share/Save/Bookmark
۰
در حالی نماینده سیستان سخت مشغول جمع آوری رای برای روحانی است که اگر نیمی از این زمان را در مجلس به مشکلات سیستان اختصاص می داد لااقل یکی از ده ها وعده دولت در منطقه محقق شده بود.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، یکی از نمایندگان سیستان که پیشتر در معیت مدیران سازمان سبز سیاسی فعالیت می کرد، این روزها میکروفن به دست شده و فیلش یاد هندوستان افتاده و بعد از مدتها غیبت به میان مردم آمده است!
 
این نماینده که کمتر از مردم سخن می گوید این روزها و در ایام انتخابات یاد محرومین سیستان افتاده و از خدمات دولت یازدهم به مردم می گوید غافل از اینکه دست دولت یازدهم آنقدر در سیستان خالی است که موعظه های نماینده ی اجاره ای خریداری ندارد.
 
وکیل الدوله مورد اشاره همواره  نشان داده "انقراض گونه های نادر جانوری"، "یوز ایرانی"، "بازار پرندگان فریدونکار"، "آلودگی هوای تهران" برایش خیلی مهم تر از روزگار وخیم مردم سیستان است.
 
در هر حال این ژست های حمایتی آقای نماینده در روزهای منتهی به انتخابات آنقدر برای مردم آشنا است که کسی برای حرف های پررنگ و لعاب این فرد تره هم خرد نمی کند.

نماینده سیستان که از مقبولیت اندک روحانی در حوزه انتخاباتی خود باخبر است بار سفر بسته و راهی استان گلستان شده تا به قدر وسع خود برای دولت رای جمع کند. 

آقای نماینده که به دلیل عدم موضع گیری در خصوص مسائل و مشکلات سیستان در مجلس همواره مورد انتقاد مردم حوزه انتخابیه خود بوده است و پیشتر خود را مستقل معرفی کرده بود این روزها بار سفر بسته و با حضور در مناطق سیستانی نشین کشور، سخت مشغول جمع آوری رای به نفع دولت است.

 به نظر می رسد شرایط بغرنج دولت و افزایش نارضایتی مردم وکیل‌الدوله‌ها را بر آن داشته است که شخصا پا به میدان بگذارند ملتمسانه از مردم رای جمع کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۳۰


ارسال