يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,22 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
دبیر ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی:
تخلفات انتخاباتی برخی فرمانداران سیستان و بلوچستان در حال بررسی است/ تذکر در خصوص سفرهای تبلیغاتی مدیران
 
دبیر ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی سیستان و بلوچستان تبلیغات زودهنگام و سوء‌استفاده از منابع سازمانی و بیت‌المال را از مصادیق جرائم انتخاباتی برشمرد.
محمد علی حمیدیان در گفتگو با عصرهامون و با بیان اینکه طبق اطلاع رسانی قبلی بنا بر این بوده که تمامی ارگان و سازمان ها داخل استان که قرار است میهمانی از دیگر شهرهای استان برای سخنرانی دعوت کنند این موضوع را به اطلاع ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی برسانند.

وی با بیان اینکه دانشگاه سیستان و بلوچستان تاکنون در این خصوص هیچ هماهنگی با ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی نداشته است بیان کرد: اگر در این نشست های که برگزار شود جرمی اتفاق بیفتد، مسئولین مربوطه به عنوان معاونت در جرم افراد تحت تعقیب قرار می گیرند.

دبیر ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی افزود: مواردی که به ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی اعلام شود در کوتاه ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار می گیرد.

این مسئول با بیان اینکه استفاده از اموال دولتی برای تبلغ جرم محسوب می شوند گفت: برخی از فرمانداران مرتکب جرم و برخی تخلف مرتکب شده اند که به پرونده آنها رسیدگی خواهد شد.

وی به سفرهای تبلیغاتی برخی از مدیران کل ادارات نیز اشاره کرد و گفت: در این خصوص نیز تذکراتی به این افراد داد شده است.

حمیدیان در پایان گفت: شهروندان سیستان و بلوچستان می توانند هر گونه تخلف انتخاباتی را با شماره 3172 با ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی در میان بگذارند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۳۹


ارسال