يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,22 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
واکنش سیاسیون به اقدام قالیباف در کناره گيري به نفع رییسی؛
اقدام قالیباف در کناره گیری هوشمندانه بود/ با این حرکت یک گام به پیروزی جبهه انقلاب نزدیک شدیم
 
سیاسیون سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اقدام قالیباف در کناره گیری هوشمندانه بود، عنوان کردند: با این حرکت یک گام به پیروزی جبهه انقلاب نزدیک شدیم.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، روز گذشته محمد باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اقدام به کناره گیری به نفع رئیسی کرد. سیاسیون سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از این حرکت هوشمندانه دکتر قالیباف عنوان کردند: با این حرکت یک گام به پیروزی جبهه انقلاب نزدیک شدیم.

حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این اقدام آقای دکتر قالیباف جای قدردانی دارد، گفت: همانطور که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند که رمز پیروزی ما وحدت است این اتحاد برای مردم ان شاء الله باعث پیروزی خواهد شد.

وی ادامه داد: با این اقدام ، جبهه انقلاب کار ارزشمندی انجام داد و حقیقتا جای تقدیر و تشکر از اقای قالیباف دارد که  با این اقدام خود یک اتحاد زیبا به وجود آورد و همان وحدتی شد که رمز پیروزی خواهد بود و مصداق باقیات و صالحات است.

اقدام قالیباف در کناره گیری هوشمندانه بود
دهمرده خاطر نشان کرد: در سنوات گذشته که کاندیدا با هم متحد نمی شدند و وحدتی به وجود نمی آمد طبیعی است این انشقاق منجر به پیروزی نشود اما وقتی قوم و جماعتی دور هم جمع می شوند و برای رضای خدا وحدت و تعاملی انجام می دهند خدا خیرات وبرکات آن را برای آن قوم فراهم می سازد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اساس کار بر پایه وحدت است، تصریح کرد: ان شالله این وحدت به نفع اقای رییسی را ،به فال نیک می گیریم و امیدواریم هر انچه خیر است همان شود.

سلطانعلی میر دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب سیستان و بلوچستان در گفتگو با عصرهامون اظهار داشت: مردانگی قالیباف زمینه ساز پیروزی است و نتیجه انتخابات در مرحله نخست به نفع جبهه نیروهای انقلاب رقم می‌خورد.
 
وی انصراف قالیباف به نفع رئيسي را ایثارگری بزرگ عنوان کرد و گفت: شرایط فعلی نشان می‌دهد جبهه انقلاب تا پیروزی در انتخابات فاصله زیادی ندارد و به یاری خداوند ملت ایران در چند روز آینده شاهد پیروزی مستضعفان بر اشراف خواهند بود.

با این حرکت یک گام به پیروزی جبهه انقلاب نزدیک شدیم
میر افزود: هدف آقایان رئیسی، قالیباف و میرسلیم پیروزی جبهه انقلاب بوده و این پیروزی نزدیک است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب خرمشهرها در پیش است.
 
دادخدا خدایار رئیس ستاد مرکزی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در استان نیز در گفتگو با عصرهامون و با اشاره به کناره‌گیری محمدباقر قالیباف از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به نفع آقای رئیسی اظهار داشت: تجربه همواره نشان داد که نیروهای انقلابی هر زمانی با یکدیگر وحدت داشته و کنار یکدیگر بودیم و با انسجام به ارزش‌های انقلاب تأکید می‌کردیم موفق و پیروز بودیم.
 
 وی این حرکت آقای دکتر قالیباف را از خودگذشتگی بزرگ دانست که ماحصل آن پیروزی جبهه مردمی در انتخابات ریاست جمهوری است.
 
وی در پایان گفت: این حرکت تجلی وحدت نیروهای انقلابی را به رخ کشید، در شرایط فعلی احتمال پیروزی آقای رییسی در دور اول انتخابات بسیار افزایش یافته است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۴۶


ارسال