جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱
خط و نشان به سبک درویشی؛
فرماندار چابهار هم وارد گود تبلیغاتی شد
 
فرماندار چابهار در جلسه شورای اداری با بیان اینکه اگر کسی سیاست های این دولت را قبول ندارد خلاف شرع است یک روز در مدیریت بماند ،گفت: بهترین وقت است مصاحبه کنید.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، سرپرست فرمانداری چابهار که بعد از انتصاب به این سمت در نخستین جلسه شورای اداری شرکت می‌کرد ضمن تشریح و تبیین سیاست‌های کاری خود، سخنان قابل تاملی را در دفاع تمام قد از دولت بیان کرد و خط نشانی انتخاباتی برای مدیران کشید.
 
درویشی در این جلسه گفته است؛
دفاع نکردن ما اخلاقی نیست اگر کسی سیاست‌های این دولت را قبول ندارد واقعا ماندن او در این مساند و امور خیانت است،حتی اگر در گوشه و کنارها رنگ عوض کند.
 
اگر سیاست‌های این دولت را کسی قبول ندارد خلاف شرع است و خلاف انصاف است و خلاف اخلاق است که یک روز در قدرت و مدیریت بماند!
 
بنابراین اگر قبول دارید باید تمام قد بمانید و از منافع ملی، از خدمات دولت دفاع کنید هم اکنون بهترین وقت است مصاحبه کنید و عملکرد خود را تشریح کنید!

به گفته کارشناسان سیاسی این اقدام درویشی در حالی صورت میگیرد که او و سایر مدیران دولت یازدهم به کاهش سبد رای روحانی در سیستان و بلوچستان واقفند و بسیار از این موضوع نگرانند، برای همین دست به هرکاری میزنند تا شاید برای تثبیت دولت تدبیر دستاوردی بتراشند خواه با خلاف شرع خواندن اقدامی باشد یا با صدور فرمان مصاحبه.

گفتنی است فارس فایل صوتی این جلسه را منتشر کرده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۵۱


ارسال