پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
نماینده ولی فقیه در ایرانشهر:
تمرکز بر اقتصاد مقاومتی ضروری ترین مولفه رئیس جمهور منتخب است/رأی هر فرد برابر با رأی رهبری
 
نماینده ولی فقیه در ایرانشهربا اشاره بر اهمیت انتخاب کاندیدای اصلح معتقد است نباید کسی رأی خود را ناچیز بداند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پهره؛ حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی قرار گرفتن در خط امام راحل، انقلابی بودن،  طرفداری از مستضعفین، دشمن شناسی و نگاه به توان داخل کشور بر اساس بیانات مقام معظم رهبری را از مصداق های کاندیدای اصلح عنوان کرد.
پیش از این نیز امام جمعه ایرانشهر معیار قراردادن دو مولفه حضور کاندیداها در میدان بر اساس حس ریاست طلبی و احساس وظیفه را سریع ترین راه شناخت کاندیدای برتر گفته بود.
نماینده ولی فقیه در ایرانشهر لاف زدن، شعارهای پوچ، ناپرهیزی از دست درازی به بیت المال برای منافع شخصی، جمع شدن مطرب ها و رقاصه ها در اطراف و ستاد اشخاص ذی نفع و از همه مهمتر جانبداری و تشویق رسانه های معاند و خارج نشین از کاندیدای ریاست طلب معیار مناسب برای انتخاب صحیح و آینده ساز ایران اسلامی است.
اقتصاد مقاومتی هم به عنوان یکی از تاکیدی ترین توصیه مقام معظم رهبری نیز مورد توجه قرار گرفت.
امام جمعه ایرانشهر با انتقاد از این که تا به الان اقدام مشهود و ملموسی از اقتصاد مقاومتی در کشور صورت نگرفته است معتقد است که رئیس جمهور منتخب باید با نگاه به سرمایه درون کشور از شعار زدگی به دور و اقتصاد مقاومتی را در عمل نشان دهد و با نگاه وسیع به قشر مستضعف مشکلات مالی کشور را سامان بخشد.
برابری رای هر یک از مردم با رای رهبری و اثرگذار بودن آن در سرنوشت جامعه نیز مورد تاکید امام جمعه ایرانشهر بود و گفت: کسانی که شناخت کافی از نامزدها ندارند دقت داشته باشند از افراد متدین و دلسوز مشورت بگیرند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۱۳
مرجع : پهره


ارسال