چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
چاه های آب دشت سهرگان بزمان در انتظار رسیدگی/مردم گلایه مند از کمبود آب
 
عدم تأمین آب شرب منطقه بزمان ایرانشهر گلایه مندی شهروندان این منطقه را در پی داشت.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پهره؛ آب لوله کشی یکی از بدیهی ترین الزامات زندگی شهری و روستایی است که با توجه به مدرنیته شدن زندگی امروزی همه به اهمیت آن واقفند.
در بخش بزمان ایرانشهر اما این امر بدیهی با مشکلی مواجه است که گلایه مندی شهروندان منطقه را به دنبال داشته که در همین خصوص جهانگیری از ساکنان بخش بزمان ایرانشهر در تماسی تلفنی به خبرنگار پهره گفت: آب بزمان از چهار حلقه چاه آب دشت سهرگان که در فاصله 40 کیلومتری بزمان است تأمین می شود.
وی گفت: تقریبا مدت چهار ماه است دو حلقه چاه عملا از دور خارج شده و نیاز بخش و روستاهای پیرامون آن را با افت فشار همراه است و در این مدت اقدامی برای رفع آن صورت نگرفته است.
این شهروند بزمان افزود: با توجه به اینکه چند نفر نگهبانی از چاه های آب را به عهده دارند اما با توجه به فاصله زیادی که وجود دارد هر چند وقت یک بار با مشکل ربوده شدن ترانس برق چاه های آب و سایر مسائل مواجهیم که می طلبد مسئولین اقدامی موثر برای جلوگیری از تکرار این مسئله تدبیر کنند.
در همین زمینه بخشدار بزمان به خبرنگار پهره گفت: این مورد در دست بررسی است و در اسرع وقت طی یک جلسه دستور رسیدگی به مشکل آب منطقه بزمان را بررسی می کنیم.
عباس داودی افزود: با توجه به اینکه حلقه های چاه در مسافت زیادی از شهر قرار دارند و نگهبان هایی هم برای حفاظت از آن چاه ها قرار داده شده است صحبت هایی را با مسئولین مرتبط در این خصوص خواهیم داشت و علت ناتوانی آن ها را خواهیم شنید.
وی تصریح کرد: برای عدم دسترسی افراد غیر مرتبط به حلقه های چاه برنامه ایی داریم که به زودی اجرایی می شود و مشکل افت فشار آب شرب را رفع خواهیم کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۱۴
مرجع : پهره


ارسال