جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
فرمانداران سیستان و بلوچستان برای پر کردن سبد روحانی رسما وارد گود شدند!
 
برخی از فرمانداران سیستان و بلوچستان این روزها به صورت متناوب با بخشداران و دهیاران تماس می گیرند و از آنها می خواهند که مردم روستایی را با وعده و یا تهدید مجبور کنند به روحانی رای دهند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، در روزهای گذشته یکی از فرمانداران استان ضمن برقراری تماس با یکی از دهیاران و جویا شدن اوضاع منطقه وقتی با پاسخ کاهش شدید آرای روحانی مواجه می شود، با حالت دستوری خطاب به آن دهیار می گوید: محکم به نفع روحانی کار کنید و جلو بروید.
 
چندی پیش نیز یکی از فرمانداران شمال استان ضمن برقراری تماس با مخاطب خود می گوید: باید به هر میزان که خودتان در صندوق رای داشته باشید برای آقای روحانی نیز همان مقدار رای باشد در غیر این صورت صندوق شوراها را باطل می کنم!
 
شنیده ها حاکی از آن است که فرمانداران شمال و جنوب سیستان و بلوچستان در اقدامی هماهنگ دهیاران را تحت عنوان همایش های مختلف فراخوانی کرده و با سخنان تهدیدآمیز و وعده های مالی به این افراد خواهان جذب رای به نفع روحانی هستند.
 
چندی پیش نیز دبیر ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی سیستان و بلوچستان از تخلف انتخاباتی برخی فرمانداران استان خبر داد و گفته بود: پرونده این افراد در حال رسیدگی است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۲۵


ارسال