دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵
درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان مسلح
 
تکاوران پلیس با قاچاقچیان مسلح در سراوان درگیر شدند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،با تلاش ماموران انتظامی شهرستان "سراوان" و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اعضای باندی که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای کوهستانی و تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مرزها به داخل استان می‌کردند، شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: قاچاقچیان مسلح، شب گذشته با یک دستگاه خودروی تویوتا در محورهای فرعی شهرستان "سراوان"، گرفتار کمین یگان‌های عملیاتی پلیس شده و با آن‌ها به صورت مسلحانه درگیر شدند.
سردار رحیمی با اشاره به حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه شدید، تصریح کرد: قاچاقچیان که توان مقابله با آتش پر حجم ماموران را نداشتند با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از صحنه متواری شدند.
وی گفت: ماموران در پاکسازی از محل درگیری، یک قبضه سلاح کلاش و یک تن و دو کیلوگرم تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان به تلاش ماموران برای دستگیری قاچاقچیان متواری اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۳۱


ارسال