چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۸
حضور حماسي و مشارکت حداکثري مردم مهمترين اصل انتخابات است
 
فرماندار میرجاوه در جلسه هیئت های اجرایی انتخابات داوزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حضور حماسي و مشارکت حداکثري مردم مهمترين اصل انتخابات است.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز، جلسه هیئت های اجرایی انتخابات داوزدهمین دوره ریاست جمهوری شهرستان میرجاوه با حضور فرماندار این شهرستان برگزار شد.

فرماندار میرجاوه در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری های متقابل هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات ، ابراز امیدواری کرد انتخابات 29 اردیبهشت ماه مانند همیشه برای کشور منشا خیر و برکت و افتخار و عظمت باشد .

محمد میهنی افزود: بستر و زمينه اجراي انتخابات باشکوه و ضابطه مند در شهرستان آماده شده است ،اعضای هیات اجرایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات و اعضای هیات نظارت باید با  رعایت کامل قانون و اصل بی طرفی، زمینه مشارکت حداکثری و برگزاری باشکوه انتخابات را فراهم کنند.

وی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی، اظهار کرد: دو انتخابات ، ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا از اهمیت خاصی برخوردار است و حضور همه اقشار در صحنه انتخابات می تواند یاًس دشمنان را به همراه داشته باشد، امیدوارم با تعامل و همکاری سازنده بین عوامل مختلف، شاهد برگزاری  انتخاباتی سالم، با امنیت کامل و با مشارکت حداکثری اقشار مختلف جامعه باشیم.

میهنی خاطرنشان کرد: حضور حماسي و مشارکت حداکثري مردم در انتخابات مهمترين مساله در اين برهه از زمان است حضور گسترده مردم در انتخابات نشانگر پايداري و حمايت مردم از نظام جمهوري اسلامي است، آحاد جامعه بايد در اين انتخابات حضور داشته باشند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور به صورت همزمان انجام می شود.

انتهای پیام/4941

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۴۲


ارسال