پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶
امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
رییس جمهور آینده باید برنامه ای مدون برای بهبود معیشت مردم داشته باشد
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: مردم انتظار دارند تا رییس جمهور آینده در جهت بهبود وضعیت معیشت و اقتصاد مردم برنامه ای مدون داشته باشد.

به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:  ملت ایران باید در انتخابات پیش رو حضوری پرشور داشته باشند و فارغ از اختلافات سلیقه ای با حضور پرشور و گسترده خود در صحنه انتخابات، توطئه های دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی را خنثی کنند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه با بیان اینکه کاندیدای ریاست جمهوری باید به وضعیت معیشت و اقتصاد مردم  توجه کنند، افزود: کاندیدای منتخب باید با برنامه های دقیق سعی بر رفع محرومیت های استان های کم برخوردار مانند سیستان و بلوچستان داشته باشند،مردم انتظار دارند تا رییس جمهور آینده در جهت بهبود وضعیت معیشت و اقتصاد مردم برنامه ای مدون داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: اخلاق مدنظر کاندیدا باشد مردم ما آگاه هستند و با بصیرت اصلح ترین فرد را برای کشور انتخاب می کنند نامزدها نصایح رهبر را ملاک عمل قرار دهند و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و مجال سوءاستفاده به بیگانگان را ندهند.

مولوی ریگیان پور با بیان اینکه مردم باید افراد شایسته و توانمند و اصلح را انتخاب کنند، ادامه داد: مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری انتظار دارندتا با برنامه های منظمی در جهت عمران، آبادانی ، پیشرفت و عزت کشور داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات ،تاکید کرد: مشارکت همگانی در صحنه های مهم و حساسی چون انتخابات موجب اقتدار و ارزشمندی کشور در عرصه جهانی هم می شود، مردم با انتخاب افرادی لایق برای شوراهای اسلامی شهر و روستا و نامزد اصلح برای ریاست جمهوری، سرنوشت جامعه را به دست افرادی شایسته بسپارند تا کشور به سمت آینده ای سالم همراه با کرامت و عزت سوق پیدا کند.
انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۴۷


ارسال