چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه شهر علی اکبر عنوان کرد: رییس جمهوری که خود و کابینه اش از فساد مالی به دور باشد می خواهیم.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشرفیان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: مهم ترین اتفاق پیش رو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می باشد که در این راستا هرکس دلسوز نظام اسلامی است باید در آن شرکت کند.

وی افزود: حضور چشمگیر و باشکوه در انتخابات اقتدار، صلابت و معنویت کشور را به نمایش می گذارد و از این طریق دست و چشم طمع دشمنان را از ایران اسلامی به دور می کند.

حجت الاسلام اشرفیان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه حفظ اساس اسلام از مهم ترین واجبات به شمار می رود حفاظت، صیانت و حمایت از ایران اسلامی با حضور گسترده پای صندوقهای امکان پذیر است.

وی تصریح کرد: متاسفانه یکی از نامزدهای ریاست جمهوری با بیان این مطلب که چرا روی موشکها شعار مرگ بر اسرائیل می نویسیم بهانه به دست اسراییل داده است چرا که روز بعد جنایتکاران اسرائیل عکس او را تیتر اول روزنامه ها کرده اند.

حجت الاسلام اشرفیان در این راستا ادامه داد: آیا اسرائیل دوست ملت ماست یادشمن؟ چرا امنیت و عزت کشور را بازیچه دعواهای سیاسی می کنید چرا در کشور دو قطبی جنگ و صلح ایجاد می کنید؟ چرا شکاف قومیتی و مذهبی ایجاد می کنید؟ ملت ما یکپارچه و متحد است و همین اتحاد و انسجام و حضور به موقع در صحنه باعث اقتدار و امنیت کشور است و سایه جنگ را دور کرده است وخود این دوگانگی و دو قطبی ها سایه جنگ می آورد.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور ایران در روزهای آخر تبدیل به اپوزیسیون و ضد انقلاب شده و حرفهایی می زند که نظام، مسئولین و ملت را زیر سوال می برد.

امام جمعه شهر علی اکبر گفت: رییس جمهوری میخواهیم که هم خود و هم کابینه اش فساد مالی نداشته باشد و همه چیز راشفاف و صادقانه با مردم مطرح کنند؛ چرا بعضی از این افراد حاضر نیستند لیست اموال و دارایی هایشان را اعلام کنند.

وی با عنوان اینکه رییس جمهوری میخواهیم که عزت و استقلال ملی را با هیچ چیزی معامله نکند،بیان کرد: آقای رییس جمهور سخنان نسنجیده شما آبروی نظامی که با خون هزاران شهید به دست آمده را می برد بنابراین دشمن با حرفهای شما برای نظام خط و نشان میکشد هیچ وقت به اندازه امروز دشمن طمع نکرده بود.

حجت الاسلام اشرفیان با بیان اینکه هشدار جدی به کسانی که به واسطه موقعیت خود مردم را وادار به رای دادن به نامزد خاصی می کنند می دهم، خاطرنشان کرد: متاسفاته برخی از مسئولین از قدرت خود در روستاها و مناطق مختلف سواستفاده کرده و با تهدید و تطمیع افراد را وادار به رای دادن به یک نامزد خاصی دارند.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۴۹


ارسال