يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
کشت محصولات ارگانیک در دلتاهای موجود مقام نخست ایده شو را کسب کرد
 
رییس دانشگاه زابل عنوان کرد: کشت محصولات ارگانیک در دلتاهای موجود در سومین رویداد ایده شو مقام نخست را از آن خود کرد.
به گزارش عصرهامون موسی بهلولی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: سومین رویداد ایده شو با عنوان مدیریت آب و احیای کشاورزی در سیستان توسط مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه زابل در راستای حمایت از ایده های نوآورانه و طرح های فناورانه برگزار شد.

وی افزود: مسابقات ایده شو کاملا رایگان و بدون هر گونه محدودیتی برگزار می شود و در این راستا شرکت کنندگان در مدت زمان سه دقیقه ای به بیان ایده خود می پردازند.

بهلولی با بیان اینکه این دوره از رقابت ها در محل دانشگاه زابل، پردیس جدید، سالن آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی برگزار شد، خاطرنشان کرد: در مدت زمان تعیین شده شرکت کنندگان باید ایده خود را از لحاظ عامه پسند بودن برای حضار، داوران فنی و فعالان اقتصادی به منظور راه اندازی کسب و کار بیان کنند.

رییس دانشگاه زابل با عنوان اینکه مسابقات ایده شو با عنوان مدیریت آب و احیای کشاورزی در سیستان با همکاری مشترک مرکز رشد دانشگاه زابل و پارک علم و فناوری استان برگزار شده است، تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور مجریان و مشاوران برگزار شد.

وی اضافه کرد: کشت محصولات ارگانیک در دلتاهای موجود اثر میناب پودینه، گلخانه یکطرفه اثر مهدی مهدی نژاد و تولید انرژی از نور خورشید در سطح چاه نیمه ها و کاهش تبخیر سطحی آب از سجاد شهری به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۵۰


ارسال