جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:
اقتصاد و معیشت مهم ترین مشکل فعلی جامعه/ خدمات دولت به مردم سیستان و بلوچستان بسیار اندک است
 
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل عنوان کرد: با توجه به مشکلات فعلی جامعه از قبیل فقر، اقتصاد و معیشت مهم ترین هدف کاندیداها باید باشد.
به گزارش عصرهامون محمدجواد عمرانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: تعدادی از افراد غربگرا و لیبرالیست برای کسب رای از هیچ کار ناشایستی ابایی ندارند به طوری که حتی دست به ایجاد تفرقه و شکاف های قومیتی زده اند.

وی افزود: این افراد حتی در زابل شوهای انتخاباتی مختلط برگزار کرده و سخنان ناشایستی از قبیل دیوارکشی انتخاباتی را به کاندیداهای دیگر نسبت می دهند در حالی که در دهه ۶۰ خود آنان دست به چنین اعمالی زده اند.

عمرانی تصریح کرد: آنان در ظاهر با حالت ریاکاری شعار زنده باد مخالف من را بر زبان می رانند اما در خلوت و به دور از چشم مردم رسانه های منتقد دولت را می کوبند و حتی از قوه قضاییه هم گله مند هستند.

وی تاکید کرد: دولتمردان تدبیر و امید در سیستان و بلوچستان هیچ کاری انجام ندادند به طوری که خودشان هم به این موضوع اذعان دارند که در این راستا پدیده ریزگردها و وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم گواه آن است.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل تصریح کرد: در حالی که قدرت طلبی خود را با عنوان اینکه برای اسلام پا در عرصه انتخابات گذاشته ایم پنهان می کنند خبر می رسد که قرارداد ننگین ۲۰۳۰ را که بویی از اسلام و اسلامیت نبرده را امضا می کنند.

وی تاکید کرد: مردم رییس جمهوری را انتخاب کنند که خود و کابینه اش از اشرافیت رویگردان باشد و درگیر فساد مالی نباشد و رفع مشکلات مردم و جامعه را اولویت کاری خود بداند بنابراین انتظار می رود با روحیه انقلابی و مطالبه گری پای صندوق های رای رفته و فرد اصلح را انتخاب کنید تا شاهدی تحول عظیمی در وضعیت کشور باشیم.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۵۱


ارسال