جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
بانوان نقش اساسی در استمرار و امتداد انقلاب اسلامی دارند
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل عنوان کرد: بانوان نقش اساسی در استمرار و امتداد انقلاب اسلامی دارند بنابراین از جایگاه والایی برخوردار هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام محسن عارفی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل در جمع فعالین قرآنی و بانوان فرهیخته گفت: انتخابات عرصه رفراندوم نظام است و باید با باور اعتقادی پای صندوق های رای آمد چرا که این نظام اسلامی که متعلق به امام عصر(عج) الگو برای ملت های اسلامی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل با بیان معیارهای بیان شده مقام معظم رهبری در انتخابات شخص اصلح ابراز کرد: بانوان که نقش اساسی در استمرار و امتداد انقلاب اسلامی دارند، باید گوش به فرامین رهبری معیارهای انتخاب اصلح را به مردم بیان کنند و با توجه به فرامین دینی شخصی را انتخاب کنید به طوری که صبر بر مسئولتش داشته باشد و در مقابل منتقدانش با اخلاق برخورد کند.

وی در این راستا ادامه داد: فرد اصلح باید دارای اراده و مطیع محض رهبر بوده و از استعدادها و توان این ملت آگاه باشد و چشم امید به خارج و استکبار جهانی نداشته باشد همچنین تقوا، خدا ترسی، حامی محرومین و مستعضعفین و ساده زیستی از دیگر شاخصه های فرد اصلح به شمار می رود.

حجت الاسلام عارفی در ادامه تصریح کرد: امروز متاسفانه مردم را از انتخاب فرد اصلح می ترسانند و باید بانوان از حق دفاع و تبلیغ کنند و روشن گری برای همه واجب است.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۵۲


ارسال