جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ,20 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه شهر علی اکبر عنوان کرد: طرفداری از عزت، امنیت ملی، شفافیت دراموال و عملکرد ومدافع حقوق مستضعفین مهم ترین شاخصه های کاندیدای اصلح به شمار می رود.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام مجتبی اشرفیان در دیدار با خانواده های بازنشستگان نیروهای مسلح حوزه سیستان ضمن تبیین جایگاه خانواده در قرآن به حقوق و وظایف مشترک زوجین در خانواده اشاره کرد و گفت: توجه به هدف ازدواج، ابراز محبت لسانی، حفظ احترام متقابل، همکاری و مشورت در امور زندگی و اعتماد به همدیگر از مهمترین اصول صمیمیت و ماندگاری بنیان خانواده به شمار می رود.

وی افزود: مبانی دین اسلام جایگاه ویژه ای برای بزرگترها و ریش سفیدان قائل شده به طوری به فرموده پیامبر اکرم جایگاه بزرگان و محاسن سفیدان در خانواده مانند جایگاه پیامبر در میان است.

حجت الاسلام اشرفیان خاطرنشان کرد: عرصه انتخابات پیش رو عرصه مهم وسرنوشت ساز نظام مقدس ایران است بنابراین همه باید حضور پیدا کنند چرا که مشارکت گسترده نشانه اعتماد مردم به نظام، امنیت، اقتدار کشور و بصیرت مردم در برابر توطئه های دشمن است.

امام جمعه شهر علی اکبر انتخاب نامزد اصلح را یک تکلیف دینی و شرعی دانست و ازبازنشستگان خواست راهنمای خوبی برای خانواده وجامعه خود باشند ودر ادامه گفت: نامزد اصلح نامزدی است که با معیارهای امامین انقلاب مطابقت داشته باشد و دارای روحیه انقلابی و جهادی برای حل بحران بیکاری و معیشت مردم باشد.

وی تصریح کرد: نامزد اصلح به جای روحیه اشرافی و خیانت به بیت المال، ساده زیست است و به جای چشم به بیگانگان امید به بازوان وتوان علمی جوانان و دانشمندان ایران داشته باشد همچنین اخلاق محور و صادق باشد.

امام جمعه شهر علی اکبر با بیان اینکه سابقه نامزد اصلح تعهد و تخصص او را تایید می کند، تصریح کرد: به کسی رای دهید که از تجربه موفق خود را معرفی کند نه کسی که با ثروت و تزویر خود را بر مردم تحمیل می کند.

وی بیان کرد: شیوه تبلیغات مبتنی بر وعده خلاف عقل، شرع، قانون و توهین به شعورمردم است بنابراین به کسی رای دهید که طرفدار عزت، امنیت ملی و شفافیت در اموال، عملکرد و مدافع حقوق مستضعفین باشد.

امام جمعه شهر علی اکبر ابراز کرد: انتخاب نامزد اصلح سخت نیست فقط توجه و دقت می خواهد و اینکه تحت تاثیر فریب دیگران قرار نگیریم بنابراین دقت کنیم پرچم این انقلاب رابه چه کسی می سپاریم.

وی اضافه کرد: کسی لیاقت ریاست جمهوری در این نظام را دارد که ولایت پذیر باشد و اعتقاد قلبی به ولایت داشته باشد نه کسی که باصراحت در برابر بیانات رهبری موضع گیری نقیض آن رانشان داده و باعث خوش رقصی دشمنان شده است بنابراین اگر به نااهلان بسپاریم در مقابل امام وشهدا مدیون هستیم.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۵۳


ارسال