جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل عنوان کرد: با توجه به تاثیر اوقات فراغت در رشد و آینده نوجوانان تیم های پایگاه های طرح تابستانی در زابل تشکیل می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ جلسه هم اندیشی ماهیانه روحانیون مستقر با موضوع طرح های تابستانی و با حضور روحانیون مستقر اداره تبلیغات اسلامی زابل صبح امروز در محل آن اداره برگزار شد.

حجت الاسلام محسن عارفی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل در این نشست گفت: اوقات فراغت و فصل تعطیلی مدارس فرصت مناسبی در جهت تقویت باورهای اعتقادی و ملی و مذهبی جوانان و نوجوانان است و بسیاری از سرمایه های انسانی نظام از محل طرح های تابستانی تربیت شده اند.

عارفی همچنین افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه نیروهای انقلابی حیات دارد و کادر سازی و نیرو سازی از واجبات است چرا که هجمه های فرهنگی غرب برای اغوا و به فحشا کشاندن نسل جوان و آتی این مملکت روز به روز افزایش می یابد.

وی در ادامه تصریح کرد: مقرر شد در حاشیه های آسیب پذیر شهر پایگاههای فرهنگی با حضور روحانیون بصورت تیمی مستقر شود و در حوزه اخلاقی، اعتقادی، احکام، قرآن و تفریح های سالم برگزار شود.

عارفی در ادامه به نقش روحانیون در روشن گری جامعه پرداخت و اظهار کرد: روحانیون در این زمان با بیان اولویت ها و معیارهای بیان شده از سوی مقام معظم رهبری مردم را به سمت انتخاب فرد اصلح راهنمایی کنند و تهدیدات و تطمیع های دشمن را نقش بر آب نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل با اشاره به توافقنامه ننگین ۲۰۳۰ گفت: متاسفانه دولت با پنهان کاری و بی اطلاع مجلس پذیرفته است که آموزش و پرورش به دین و دیانت دانش آموزان کاری نداشته باشد و فرهنگ فساد و فحشا را در مدارس به رسمیت بشناسد و اگر فریاد رهبری نبود این کار متوقف نمی شد و حال وقتی دشمن با عناوین و چهره های مختلف به فرهنگ و دولت ما نفوذ کرده نقش روحانیت بسیار سنگین و تاریخ ساز است.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۵۴


ارسال