جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ,20 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵
فرمانده مرزبانی ناجا اعلام کرد؛
آمادگی مرزبانان برای برخورد باهرگونه ناامنی در آستانه انتخابات
 
فرمانده مرزبانی ناجا با اظهار امیدواری برگزاری انتخابات پر شوری گفت: مرزبانان سراسر کشور با آمادگی کامل، با هرگونه نا امنی به ویژه در آستانه انتخابات برخورد خواهند کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از مهر، سردار قاسم رضایی به اتفاق هیاتی از فرماندهان و معاونان ستادی مرزبانی در راستای ارزیابی آمادگی عملیاتی و اطلاعاتی مرزبانان و نیز بازدید و پایش سراسری مرزهای سیستان و بلوچستان، به این استان سفر کرد.
وی پس از بازدید مرزهای استان، در نشست با فرماندهان هنگ ها و یگان های تکاور با تاکید بر آمادگی کامل مرزبانان و اشراف اطلاعاتی و عملیاتی بر مرزهای میهن اسلامی در آستانه انتخابات، افزود: مرزبانان سراسر کشور با آمادگی کامل با هرگونه نا امنی به ویژه در آستانه انتخابات برخورد خواهند کرد.
سردار رضایی گفت: خوشبختانه در بازدید و پایش مرزها، شاهد ارتقاء آمادگی رزمی و اشرافیت اطلاعاتی مرزبانان استان بودیم که پیام سنگینی را برای گروه های تروریستی منطقه در بردارد و به آنان هشدار می دهد که مرزبانان ما با هوشیاری و آمادگی کامل از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست می کنند.
فرمانده مرزبانی با بیان اینکه مرزبانان پرتلاش سیستان و بلوچستان از هر جهت با ارتقاء توان عملیات رزمی و اشرافیت اطلاعاتی منطقه، ضمن آمادگی صددرصدی در مبارزه با اشرار منطقه، در کنار آن نیز مطالبه جدی برای حضور و مسئولیت پذیری مرزبانان پاکستان در مرزهای مشترک خود دارند.
وی تاکید کرد: دولت و مرزبانی پاکستان باید در حراست مرزهایشان احساس مسئولیت بیشتری کنند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۵۷


ارسال