دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵
دعوت علمای اهل سنت از آحاد مردم برای حضور در انتخابات؛
شرکت در انتخابات وظیفه شرعی همگان است/ انتخابات ایران بهترین سطح دموکراسی را در دنیا دارد
 
علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در پیام هایی جدا گانه به اهمیت انتخابات و حضور مردم در این اتفاق مهم ملی اشاره کردند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در مصاحبه هایی جداگانه ضمن دعوت مردم به شرکت در انتخابات، اهمیت این رویداد مهم ملی را یا آور شدند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با پایگاه های بومی استان با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه شرعی همگان است عنوان کردند: انتخابات ایران بهترین سطح دموکراسی را در دنیا دارد.

حضور مردم در پای صندوق های رای نشانه پیوند مردم با نظام است
نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای نشانه وحدت و پیوند بیش از پیش مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
مولوی نظیراحمد سلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، ضمن دعوت از همه آحاد مردم برای حضور در پای صندوق های رای، افزود حضور حداکثری در پای صندوق های رای باعث افزایش شور و نشاط در بین مردم و نشانه دلبستگی مردم به نظام و تمامیت ارضی کشور و وحدت می شود.
وی ادامه داد: دشمنان هرچه در این خصوص تلاش می کنند که مردم را از رفتن به پای صندوق های رای بازدارند، بی فایده است چرا که امسال نیز مردم با حضور حداکثری به مثل سنوات قبل پایبندی خود را با نظام به همگان نشان خواهند داد.

همه مردم در پای صندوق رای حاضر شوند/دشمن به نفع ما کار نمی کند
امام جماعت مسجد حضرت علی ابن ابیطالب (ع) میرجاوه گفت: با توجه به نیاز و لزوم، همه واجدین شرایط رای دادن از هرفرقه ای که باشند لازم است به پای صندوق رای رفته و رای خود رابه صندوق ها بیندازند.
مولوی عبدالقهار میربلوچزهی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: دشمن هیچ گاه به فکر منافع ملت ایران نبوده و نخواهد بود و هم اکنون نیز شاهد هستیم که از روش های مختلف سعی دارد بین مردم و نظام فاصله بیندازد.
وی ادامه داد: مردم نباید به ترفند ها و توطئه های دشمنان توجهی داشته باشند و با توجه به لزوم پای صندوق های رای حاضر شوند.

حضور باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمنان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: حضور چشمگیر و باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمنان و باعث از بین رفتن طمع آنان می شود
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: جهانیان فردا چشم انتظار حضور مردم ایران در پای صندوق های رای هستند بنابراین انتظار می رود ملت ایران با اتحاد کامل در انتخابات شرکت کنند تا از این طریق دست طمع دشمنان از کشور قطع شود.
وی افزود: انتخابات نشان دهنده مردم سالاری و دموکراسی در ایران اسلامی است به طوری که همیشه روسای جمهور، نمایندگان مجلس، خبرگان و شوراها با رای مستقیم مردم و بدون هرگونه دخل و تصرفی انتخاب می شوند.
مولوی حسن زهی ادامه داد: ملت ایران همانند همیشه شایسته بهترین هاست بنابراین انتظار می رود با دقت نامزد اصلح را انتخاب کنند تا رشد و پیشرفت در کشور حاصل شود.


سلامت انتخابات یکی از بدیهی ترین امور کشورمان است
وی تاکید کرد: دشمنان اسلام در انتظار کوچکترین کوتاهی از سوی ملت ایران هستند بنابراین در عرصه های مختلف به دنبال نفوذ و ایجاد تفرقه در بین آحاد جامعه بوده اند اما همیشه با هوشیاری ملت مواجه شدند و شکست مفتضحانه ای خوردند که در این راستا امیدواریم بار دیگر ملت ایران با حضور در پای صندوق های رای سیلی محکمی بر صورت مستکبران بزنند.
امام جمعه اهل سنت هامون اظهار کرد: حفظ اسلام از اوجب واجبات است بنابراین در این عرصه حضور در انتخابات سبب حفظ اسلام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می شود چرا که بار دیگر مردم سالاری را به نمایش خواهند گذاشت.


 تمکین از نتیجه انتخابات نشان از بلوغ سیاسی است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: با توجه به نظارت های قانونمند در روند انتخابات،، تمکین از نتیجه آرا نشان از بلوغ سیاسی کاندیدا و حامیان آنهاست.
به گزارش پایگاه خبری پهره؛ مولوی شمس الحق دامنی با اشاره به اهمیت حضور همه اقشار واجد شرایط جامعه برای مشارکت در انتخابات 299 اردیبهشت ماه اظهار کرد: فرصت انتخاب بر اساس سلایق شخصی افراد یکی از نعماتی است که کشور ما از آن بهره مند است.
وی افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی علاوه بر تو دهانی محکم به دشمنان انقلاب و اسلام این فرصت را برای حضور فرد اصلحی که با آرای مردم بالا آمده برای مدت چهار سال فراهم خواهد کرد.
مولوی دامنی ضمن دعوت همه به تمکین از قانون تصریح کرد: بدون تردید انتخابات بر اساس قانون و نظارت مستقیم مسئولین امر سالم برگزار می شود و بدهی است همه از جمله کاندیدایی که از دور خارج می شود و حامیانش باید از قانونی که خود را در معرض آن قرار دادند تبعیت کنند.
 
شرکت در انتخابات وظیفه شرعی همگان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی همگان عنوان کرد و ادامه داد: مردم ایران بار دیگر با حضور در پای صندوق های رأی دشمن را مأیوس می کنند.
مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان در گفتگو با شستون ضمن دعوت از تمامی آحاد ملت جهت حضور در انتخابات، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در صحنه انتخابات یکی از مهم ترین عرصه هایی است که مردم حضور داوطلبانه دارند و سرنوشت خویش و کشور را برای آینده رقم می زنند.
 وی افزود: شرکت مردم در انتخابات از نظر شرعی وظیفه همگان است که باید در چنین مواقعی که دشمنان کشور کمر همت به نابودی اسلام بسته اند، حضور پررنگ مردم باری دیگر خاری در چشم دشمنان می شود که فرد اصلح را چه در ریاست جمهوری و چه در شوراهای اسلامی شهر و روستایی گزینش کنند و رأی دهند.

مردم ایران باردیگر دشمن را مأیوس می کنند
امام جمعه شهرستان سراوان رأی دادن را حق هر ایرانی واجد شرایط دانست که قانون برای شهروندان در نظر گرفته است، اذعان داشت: اگر کسی در این حماسه بزرگ و سرنوشت ساز شرکت نکند، با توجه به اینکه دیگران نیز در این عرصه حضور دارند، به منزله ضایع کردن حق دیگران هم در انتخاب فرد غیر اصلح و هم شرکت نکردن است.
مولوی ساداتی با بیان اینکه دشمن همیشه در کمین است تا مردم را به جهاتی سوق دهد که به نفعشان نیست، گفت: از اوایل انقلاب تا کنون دشمنان در حال دسیسه چینی بوده اند و خیرخواه ایران نیستند.
وی انتخاب فرد اصلح را از توصیه های شرعی و دینی عنوان و به مردم توصیه کرد: تا با انتخاب فرد اصلح به مشکلاتی که از قبیل فساد، تورم به وجود آمده است نجات دهد و اضافه کرد: مردم جمهوری اسلامی ایران در هر مقطع از زمان ثابت کرده اند که دشمن را شناخته اند و در تمامی عرصه های ملی با حضور داوطلبانه و خودجوش دشمنان را مأیوس کرده اند.
امام جمعه اهل سنت سراوان خاطر نشان کرد: مردم ایران بار دیگر با حضور حداکثری پای صندوق ها رأی به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و نقشه های دشمن را نقش برآب خواهند کرد.
 
حضور مردم در انتخابات خاری درچشم دشمن است
علمای اهل سنت شهرستان سیب و وسوران ضمن دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات، پیش بینی کردند با عزم مردم حماسه ای دیگر در تاریخ ماندگار خواهد شد.
مولوی ابراهیم جهانی مدرس حوزه ی علمیه ی شهر سوران در گفتگو با شستون با بیان اینکه انتخابات و شرکت در انتخابات امری واجب و یک وظیفه ی شرعی است، اظهار داشت: 18 سالگی سن رسیدن به تکلیف است و شرکت در انتخابات و تعیین سرنوشت قدمی در این راه است.
وی بیان کرد: مردم با شرکت در انتخابات خاری در چشم دشمنان می شوند و با پایبندی تا پای جان، از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

رقم خوردن حماسه ای دیگر با عزم ملی مردم در انتخابات
مدرس حوزه علمیه شهر سوران با بیان اینکه مردم باید به افراد اصلح و توانمند رای دهند، ادامه داد: همگان با شرکت در انتخابات نشان دهند ایران اسلامی یک ملت واحد، متحد و یکپارچه است.
وی  از عموم مردم ولایت مدارسیب و سوران و استان دعوت کرد تا ضمن شركت در اين حركت الهي، سياسي در روز جمعه وظيفه شرعي و ملي خود را به ظهور گذاشته و انگيزه تمام ناشدني مردم در دفاع از آرمان های انقلاب را به جهانيان علی الخصوص دشمنان کور دل اسلام ثابت نمايند.
مولوی مراد پیام امام جمعه ی سیب در گفتگو با شستون  شرکت در انتخابات سهیم شدن در یک حماسه بزرگ دانست که این حرکت خودجوش در دفتر تاریخ ماندگار می شود، اظهار داشت:در این برهه از زمان ایران اسلامی در موقعیت حساسی در منطقه و جهان قرار دارد که حضور مردم در انتخابات را برای اقتدار بیشتر نظام لازم و ضروری دانست.
امام جمعه ی دهستان سیب گفت: در حالی که بسیاری از کشورها با تبلیغات خود سعی در کمرنگ جلوه دادن انتخابات و حضور مردم ایران اسلامی در آن را دارند، اراده و عزم ملی مردم اتفاق خوشایند دیگری را رقم می‎زند که باعث سربلندی نظام می‎شود.

شرکت در انتخابات وظیفه ملی ایرانیان است
وی در پایان  از کلیه مردم انقلابی، شهید پرور و همیشه در صحنه ی شهرستان جهت حضور گرم و پرشور در انتخابات دعوت کرد تا باری دیگر خاطره ای خوش را برای  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحت رهبری فرزانه ی حضرت آیت الله خامنه ای است را  به یادگار گذاشته شود.
امام جمعه اهل موقت اهل سنت جالق شرکت در انتخابات را وظیفه ملی هر ایرانی دانست و گفت: هر برگ رأی نشان دهنده تثبیت نظام جمهوری اسلامی در کشور ایران است.
مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت جالق در گفتگو با شستون  شرکت در انتخابات را وظیفه ملی هر ایرانی و وظیفه شرعی هر مسلمان برشمرد و اظهار داشت: به امید خداوند متعال حضور پرشور، با نشاط و گسترده مردم را در روز 29 اردیبهشت پای صندوق های رأی را شاهد هستیم.
 
هر برگ رأی نشان دهنده تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران است
وی افزود: حضور حداکثری مردم در روز انتخابات،دسیسه و نقشه های دشمنان اسلام را که شبانه روزی در حال ناامید کردن مردم هستند، خنثی می کند.
امام جمعه موقت اهل سنت جالق با اشاره به اینکه پای صحنه بودن آحاد ملت ایران مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران و اسلام است، خاطر نشان کرد: هر برگ رأی ایرانی نشان دهنده تثبیت نظام جمهوری اسلامی در کشور ایران است.
مولی رئیسی در پایان گفت: جامعه اهل سنت علی رغم تبلیغات سوء که دشمنان اسلام و ایران دارند، با حضور گسترده و حداکثری خود پیروی فرمایشات مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت می کنند و خاطره ی خوشی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران تداعی خواهند کرد.
 
رای هر ایرانی نشان دهنده وفاداری به نظام جمهوری اسلامی ایران
امام جمعه سراوان گفت: انتخابات ایران بهترین و بالاترین سطح دموکراسی را در بین کشورهای منطقه دارد.
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون گفت: از آنجایی که حاکمیت نظر مردم را در سرنوشت کشور مهم می داند انتخابات در کشور جمهوری اسلامی ایران یک امری نهادینه شده است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: انتخابات یک امر مشروع و پسندیده ای در نظام جمهوری اسلامی ایران شناخته شده است که در سطح کشور های منطقه بهترین و بالاترین دموکراسی را در کشور ایران شاهد هستیم.
امام جمعه سراوان با شاره به تاکید معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بر حضور تمامی اقشار ایران اسلامی پای صندوق های رای افزود: میزان رای مردم شناخته شده است، لذا ما از عموم شهروندان سراوانی و مردم شریف استانی و کشوری تقاضا داریم که با شکوه هر چه تمام تر در انتخابات شرکت کنند و با رای خودشان بر عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران بیفزایند.

 انتخابات ایران بهترین سطح دموکراسی را در کشورهای منطقه دارد
وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای از اهمیت زیادی برخوردار است، تصریح کرد:ملت ایران فرد اصلحی را انتخاب کنند و کسی باشد که دیدگاه های اسلامی و خدمت به جامعه و رسیدگی به محرمین را بیشتر مد نظر داشته باشد و نیروی کارآمدی باشد که بتوانند در امور کشور موثر باشد.
حجت الاسلام والمسلین دهقان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اذعان داشت: آنچه که اتفاق بیفتد برگ برنده از آن ملت شریف و نظام جمهوری خواهد بود.
وی در پایان با بیان اینکه رای هر ایرانی نشان دهنده وفا داری، وحدت و انسجام ملت و علاقه مندی به نظام و رهبری است، گفت: وعده همه ما روز جمعه 29 اردیبهشت ماه پای صندوق های رای می باشد.
 
هر رأی مشتی محكم بر دهان دشمنان انقلاب است
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با دعوت مردم را به شرکت پرشور در انتخابات، گفت:هر رأی مشتی محكم بر دهان دشمنان انقلاب است و حضور در انتخابات تجديد بیعت با آرمان‌های والای شهیدان و امام راحل و مقام معظم رهبری است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: هر رأی مشتی محكم بر دهان دشمنان انقلاب است و حضور در انتخابات قدرت نظام و حضور در این عرصه مهم تجديد بیعت با آرمان‌های والای شهیدان و امام راحل و مقام معظم رهبری است.
وی افزود: اکنون دشمنان نظام اسلامی چشم ظمع به این انتخابات دوخته‌ اند بنابراین آحاد مردم  با هر سلیقه و تفکری باید در این رویداد بزرگ سیاسی شرکت کنند،  همه ما باید با پیروی ازفرمایشات رهبر انقلاب و با حضور باشکوه خود در انتخابات، اقتدار کشور را به رخ دشمنان بکشیم.
مولوی ریگیان پور با اشاره به اینکه حضور در انتخابات تکلیفی مهم بر دوش ماست، خاطرنشان کرد: همه ما در قبال سرنوشت کشور خود مسئول هستیم و باید بر اساس معیارهای الهی و دینی افراد اصلح را انتخاب کنیم زیرا در قبال انتخاب خود در پیشگاه خداوند مسئول هستیم.

شرکت مردم در انتخابات مشارکت در سرنوشت نظام اسلامی ماست
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه حضور گسترده مردم در انتخابات را پشتوانه تقویت انقلاب دانست و تاکید کرد: مردم ایران هشیار، آگاه و با بصیرت هستند و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی ایران را در صحنه های مختلف به رخ جهانیان کشیده اند و در این انتخابات نیز حماسه آفرینی خواهند کرد.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار گفت: سرنوشت کشور در شرکت در انتخابات و رای دادن به کاندیدای مورد نظر در دستان همه ملت ایران است.
مولوی عبدالرحمن ترنجزر در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم اظهار کرد: انتخابات، مظهر کامل حضور و انتخاب مردم و اقتدار ما است و مردم با حضور آگاهانه و پرشور خودشان در صحنۀ انتخابات، مردم‌سالاری واقعی را در این کشور شکل می دهند.
وی با تأکید بر لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات، این مهم را زمینه ‌ساز تأمین امنیت کشور دانست و افزود: باید با آگاهی در انتخابات حضور یافت و فرد اصلح را برگزید.
مولوی اهل سنت چابهار با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان کرد: انتخابات شوراها نیز در نوبه خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که مدیریت و عمران شهری به مدت چهار سال در گرو انتخاب شوراهای متخصص است .
مولوی ترنجزر گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات عمق اعتماد و اعتقاد مردم به نظام را به تصویر می‌کشد.
وی به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد وخاطرنشان کرد: از نظر ایشان رای حق الناس است و تمام مجریان انتخابات باید در حفاظت از آراء مردم تلاش کنند.

حضور باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمنان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: حضور چشمگیر و باشکوه مردم در انتخابات خاری بر چشم دشمنان و باعث از بین رفتن طمع آنان می شود.
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: جهانیان فردا چشم انتظار حضور مردم ایران در پای صندوق های رای هستند بنابراین انتظار می رود ملت ایران با اتحاد کامل در انتخابات شرکت کنند تا از این طریق دست طمع دشمنان از کشور قطع شود.
وی افزود: انتخابات نشان دهنده مردم سالاری و دموکراسی در ایران اسلامی است به طوری که همیشه روسای جمهور، نمایندگان مجلس، خبرگان و شوراها با رای مستقیم مردم و بدون هرگونه دخل و تصرفی انتخاب می شوند.
مولوی حسن زهی ادامه داد: ملت ایران همانند همیشه شایسته بهترین هاست بنابراین انتظار می رود با دقت نامزد اصلح را انتخاب کنند تا رشد و پیشرفت در کشور حاصل شود.
وی تاکید کرد: دشمنان اسلام در انتظار کوچکترین کوتاهی از سوی ملت ایران هستند بنابراین در عرصه های مختلف به دنبال نفوذ و ایجاد تفرقه در بین آحاد جامعه بوده اند اما همیشه با هوشیاری ملت مواجه شدند و شکست مفتضحانه ای خوردند که در این راستا امیدواریم بار دیگر ملت ایران با حضور در پای صندوق های رای سیلی محکمی بر صورت مستکبران بزنند.
امام جمعه اهل سنت هامون اظهار کرد: حفظ اسلام از اوجب واجبات است بنابراین در این عرصه حضور در انتخابات سبب حفظ اسلام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می شود چرا که بار دیگر مردم سالاری را به نمایش خواهند گذاشت.
 
مردم با حضور در انتخابات جواب یاوه گویی های دشمن را خواهند داد
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان گفت: مردم با حضور در پای صندوق های رای جواب یاوه گویی های دشمنان نظام اسلامی را خواهند داد.
مولوی بلال مقدسیان امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس، با بیان اینکه انتخابات یک امتحان برای مردم و مسئولین ما است، گفت: خروجی انتخابات پیش رو باید باعث عزت و سرافرازی ملت مسلمان ایران باشد.
وی یکی از افتخارات نظام اسلامی ما این است كه همه مردم در آن حق تعيين سرنوشت و آینده خود را دارند، بیان کرد: همیشه حضور مردم در پای صندوق های رای، حداکثری و باشکوه بوده است.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان با تاکید بر اینکه اصل مهم در انتخابات جمهوری اسلامی ایران حفاظت و صيانت از رأي مردم است، اظهار کرد: مسئولان با درایت لازم بی طرفی خود را در هنگام برگزاری انتخابات رعایت کنند تا این بیطرفی برای مردم مشخص باشد.
مولوی بلال مقدسیان اضافه کرد: اهمیت انتخابات در کشورمان به حدی است که امام ‌خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب آن را یک وظیفه شرعی، ملی و اجتماعی با حضور آحاد مردم می‌دانند.

حضور در انتخابات تاثیر منفی بر روی دشمن می گذارد
وی با اشاره به اینکه بی تردید مردم شهرستان دلگان در انتخابات پیش رو حضوری باشکوه خواهد داشت، بیان کرد: مردم کشورمان با حضور گسترده و آگاهانه خوددر پای صندوق های رای جواب یاوه گویی های دشمن را خواهند داد.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان خاطرنشان کرد: مردم همان ساعات ابتدای شروع رای گیری پای صندوق های رای بروند و کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند.
مولوی یار محمد براهویی گفت: همه ی مردم فرزندان انقلاب هستند ، برای اقتدار انقلاب اسلامی باید در انتخابات حضور بهم رسانیم.
مولوی یار محمد براهویی  امام جمعه اهل سنت شهرستان هیرمند؛‌ در گفتگو با ندای هیرمند ؛ ضمن دعوت آحاد مردم برای حضور پر شور در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات مهم است بی شک برنده واقعی پس از پایان انتخابات خود مردم هستند.
 
برنده واقعی انتخابات مردم هستند
وی افزود: همه ی مردم فرزندان انقلاب هستند، برای اقتدار انقلاب اسلامی باید در انتخابات حضور بهم رسانیم.
  امام جمعه اهل سنت هیرمند بیان داشت: مردم ببیند کدام کاندیدا اصلح است و به او رای بدهند، من در خطبه های نماز جمعه نیز تاکید کرده ام که مهمترین مسئله در انتخابات حضور مردم است.
  مولوی یار محمد آذریان با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات قطعاً تاثیر منفی بر روی دشمنان اسلام خواهد گذاشت افزود: حضور پر شور مردم مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل خواهد بود.
 
چشم همه ی دنیا فردا به ملت ایران است
حجت الاسلام ابراهیم گزمه گفت: از آحاد مردم شهرستان هیرمند، می خواهم تا با حضور صد در صدی خود در انتخابات درس بزرگی به دشمنان اسلام بدهند.
حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند؛ ضمن دعوت مردم در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات ریاست جمهوری یک امر مهم در نظام  جمهوری اسلامی کشور است.

مردم با همه ی توان در انتخابات شرکت کنند
وی افزود: از آحاد مردم شهرستان هیرمند، می خواهم تا با حضور صد در صدی خود در انتخابات درس بزرگی به دشمنان اسلام بدهند.
امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم جشن بزرگ انقلاب است، چشم همه ی دنیا فردا به ملت ایران خواهد بود لذا حضور مردم در این انتخابات بسیار مهم و تاثیر گذار است.
وی در ادامه تصریح کرد : مردم با هر توانی در انتخابات شرکت کنند و به کاندیدای مورد علاقه خود رای بدهند، قطعا و یقیناً فردا یکی از روزهای مهم کشور است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۷۲


ارسال