دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مردم زاهدان از اولین ساعات آغاز رای گیری حضور پرشور و گسترده ای را رقم زدند.
به گزارش عصرهامون، خبرنگاران این پایگاه خبری برای ثبت و انعکاس حماسه عظیم 29 اردیبهشت ، به حوزه های انتخابی سطح شهر رفته و با برخی از رای دهندگان گفت و گو و مصاحبه می کنند.

سلیمانی یکی از شهروندان زاهدان که از آغازین ساعات رای گیری در ستاد های اخذ رای حاضر شده بود به خبرنگار عصرهامون گفت:انسان وقتی قصد کار خیری دارد باید در همان ساعات اولیه انجام دهد.
وی از شهروندان خواست تا با حضور گسترده خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنانی بزنند که لحظه شماری می کنند تا صندوق های اخذ رای خالی بماند.

شهروند دیگری با بیان اینکه آمده ام تا رئیس جمهوری انتخاب کنم که به فکر مردم باشد و تنها به فکر جمع کردن مادیات برای خود نباشد تصریح کرد: حضور مردم در پای صندوق های رای می تواند مشتی بر دهان دشمنان اسلام باشد که مردم ما خود برای کشورشان تصمیم می گیرند.

کوشافر اولین رای دهنده حاضر در شعبه ارشاد اسلامی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: حضور در پای صندوق های رای وظیفه ملی ملت ایران است زیرا با این انتخاب سرنوشت چهار سال کشور رقم می خورد.
وی این حضور را نشانه وحدت، اتحا و انسجام مردم دانست و گفت: برای به ثمر رسیدن این انقلاب جوانان زیادی جان خود را فدا کردند بر همین اساس ما وظیفه داریم با انتخاب فردی اصلح و باتقوا در پای صندوق های رای حضور پیدا کرده تا مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار ستیز بزنیم.
کوشا فر با اشاره به حضور پرشور مردم در ساعات اولیه انتخابات گفت: نبود امکاناتی از قبیل خودکار، لیست اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری و اعضای شورای شهر باعث نارضایتی شهروندان زاهدانی در برخی مراکز اخذ رای می باشد. 
اسماعیل حاجی زاده در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه حضور مردم در ساعات اولیه شروع انتخابات قابل تحسین است، اظهار داشت: مردم حضور خود در پای صندوق های رای را یک وظیفه شرعی دانسته بر همین اساس با هوشیاری اقدام به انتخاب کاندید اصلح کرده زیرا با این انتخاب سرنوشت چهار سال مملکت رقم می خورد.
وی با اشاره به نبود لیست نامزدهای ریاست جمهوری و اعضای شورای شهر در برخی از مراکز اخذ رای گفت: نصب این لیست از کارهای مهمی بوده که باید قبل از حضور مردم در پای صندوق های رای بر روی دیوارها نصب می شد اما از صبح امروز مردم در شعبه اخذ رای ارشاد اسلامی سرگردان هستند و برخی با ابراز نارضایتی لیست ها را خط زده در صندوق ها می اندازند.
سربندی اولین رای اولی حاضر در شعبه اخذ رای اداره ارشاد اسلامی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار داشت: به عنوان یک ایرانی برای اثبات پایبندی به انقلاب و نظام باید در پای صندوق های رای حاضر شد برهمین اساس خوشحالم که امسال به سن تکلیف سیاسی رسیده و حق دخالت در سرنوشت کشورم  را دارم.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم زاهدان در پای صندوق های رای گفت: اگر کاندیدها با مردم صادق باشند مطمئن باشید مردم نیز از آنها پشتیبانی و حمایت می کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۷۷


ارسال