يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
​استاندار سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران:
انتخابات مشارکت را نهادینه می کند/ 58 هزار نفر در برگزاری انتخابات در استان مشارکت دارند
 
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه انتخابات به دلیل داشتن پشتوانه مردمی عین حق دانست گفت: 58 هزار نفر در برگزاری انتخابات در استان مشارکت دارند.
به گزارش عصرهامون، علی اوسط هاشمی با حضور در شعبه 46 زاهدان علاوه بر اینکه رای خود را به صندوق انداخت در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: دو هزار 222 شعبه در نقاط شهری و روستایی سیستان و بلوچستان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: انتخابات مشارکت را نهادینه می کند و زمینه ساز اعمال اراده مردم است و روشی برابر برای همه است تا از این حق خود برخوردار شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان انتخابات را به دلیل داشتن پشتوانه مردمی عین حق دانست و ادامه داد: این حق زمینه ساز پیشرفت نظام اسلامی است.

هاشمی ادامه داد: جمع عوامل که در کل انتخابات مامورتی دادند 58 هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی، انتظامی، بازرسی پشتیبانی این انتخابات را در استان عهده دار هستند.

نماینده ارشد دولت در استان ادامه داد: همه افرادی که در اجرای انتخابات نقش دارد از جنس مردم هستند چون انتخابات از آن مردم است.

وی با تاکید بر اینکه فرآیندی که با انتخاب اکثریت مردم رقم می‌خورد بودن را به دنبال دارد، گفت: حضور و رأی مردم بر پایه دانستن و مطالبات محترم است.

هاشمی خاطرنشان کرد: امروز حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، دولت قدرتمند را شکل می‌دهد که می‌تواند مطالبات مردم را در عرصه‌های مختلف داخلی و سیاست خارجی دنبال کند.

وی در پایان و با بیان اینکه دولت در انتخابات پیشتیبان است، ادامه داد: در اصل 56 قانون اساسی صراحتا عنوان شده حاکمیت از آن خداست و خدا این حق را به انسان بخشیده است و می گوید هیچ جریانی حق ندارد جریان انتخابات را به نفع خود مصادره کند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۷۹


ارسال