جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ,3 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵
مسئولان سیستان و بلوچستان پای صندوق رای:
حسینعلی شهریاری: گزینه های نظامی در برابر گزینه روی میز مردم هیچ ارزشی ندارد/ ​حضور گسترده مردم دشمنان نظام را ناامید می کند
 
مسئولان استان سیستان و بلوچستان نیز در کنار مردم همیشه صحنه در انتخابات شرکت کردند.
به گزارش عصرهامون، مسئولان و مدیران استان سیستان و بلوچستان نیز در کنار مردم پای صندوق های رای حاضر شدند.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از آغازین ساعات رای گیری حضور حداکثری دارند افزود: با توصیه هایی که مقام رهبری داشتند و اینکه مراجع حضور در پای صندوق های رای را یک تکلیف شرعی اعلام کردند.
وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات علاوه بر تکلیف شرعی تکلیف قانونی نیز است تصریح کرد: مردم پای صندوق های رای حضور حداکثری داشته باشند تا دشمنان نظام مثل همیشه نا امید شوند.
شهریاری تصریح کرد: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای باعث می شود که دشمنان انقلاب بدانند که مردم پای انقلاب و نظام ایستادند و هوس نمی کنند که درباره گزینه های نظامی حرفی بزنند چون می دانند که مردم گزینه های مردمی روی میز دارند که گزینه های نظامی هیچ جایگاه و ارزشی ندارد.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات صندوق های رای افزود: متاسفانه در تماس های متعددی که از صبح از وی مردم داشتیم ابراز نارضایتی داشتند و عنوان کردند که به جای اینکه رای گیری راس ساعت ۸ شروع شود راس ساعت انجام نشده که این کم توجهی مسئولین را نشان می دهد.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری راس ساعت ۸ صبح رای خود را در صندوق انداختند و در شهری مثل زاهدان از خیلی جاها تماس گرفتند که هنوز صندوق ها فعال نشده است و جای اعتراض هم دارد که از مسئولین اعتراض کنند.

حسین مسگرانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون حضور پرشور مردم پای صندوق های رای را نوید بخش دانست و گفت: این دوره از انتخابات از همان ساعات اولیه با استقبال گسترده مردم همراه است بگونه ای که اکثر مراکز رای گیری با ازدحام جمعیت مواجه است.
وی افزود: امروز مردم با انگیزه و قصد قربت الی الله و ادای تکلیف برای شرکت در انتخابات پای صندوق های رای آمده که این حضور برای کشور نوید بخش است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان در ادامه از حضور همیشه در صحنه ملت به ویژه مردم سیستان وبلوچستان کمال تشکر و قدردانی کرد و گفت: مردم این خطه از کشور همیشه یاری گر نظام و گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند.

راهداری مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد واحد زاهدان با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات عالی و رقابتی است افزود: ان شاء الله حضور گسترده مردم در انتخابات باعث خوشحالی رهبر انقلاب شود.
وی ادامه داد: انتخابات از زمان امام راحل (ره) واجب است و همه باید حضور داشته باشند .
راهداری با بیان اینکه نگاه دشمنان امروز به ایران است تصریح کرد: هرگاه حضور مردم در صحنه کم می شود توقع و طمع دشمنان بیشتر می شود لذا ما باید نگاه کنیم که دشمنان مملکت به دنبال چه هستند و ما ضد آن رفتار کنیم.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد واحد زاهدان در خصوص مشکلات روند انتخابات افزود: از صبح تا کنون به سه مرکز اخذ رای مراجعه کردیم اما شعبه باقر العلوم خراب است و شعبه دیگری هم تا ساعت ۸:۳۰ هنوز شروع به کار نکرده بود و اینجا هم که ازدیاد است مردم آمدند ولی متاسفانه مسئولین کند کاری می کنند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به حضور گسترده  و حداکثری مردم در پای صندوق های رای گفت: هر چه زمان بیشتر سپری می شد حضور مردم در صف های اخذ رای بیشتر نمایان می شود که این حضور مردم نشانه وحدت و پیوند بیش از پیش مردم با نظام و ولایت است.
مولوی نظیراحمد سلامی ادامه داد: همگان باید برای دادن رای پای صندوق ها اعلام حضور کنند زیرا این مهم یک وظیفه دینی و امانتی الهی است که در سرنوشت کشور مهم است و از طرفی نیز دشمنان را در اهداف شومشان مایوس می کند.
وی با بیان اینکه دشمنان قصد کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات کشور را دارد، ادامه داد: این حضور گسترده برای دوستان نوید بخش است اما برای دشمنان مایوس کننده لذا دشمنان هرچه در این خصوص تلاش می کنند که مردم را از رفتن به پای صندوق های رای بازدارند، بی فایده است چرا که امسال نیز مردم با حضور حداکثری به مثل سنوات قبل پایبندی خود را با نظام به همگان نشان خواهند داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۸۰


ارسال