چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
رئیس هیئت نظارت انتخابات سیستان و بلوچستان :
تخلف چشمگیری در روند انتخابات رویت نشده است/ مردم شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند
 
محمد اسماعیل مجلسی معروف گفت: تخلفاتی که چشمگیر باشد و در روند انتخابات تاثیر داشته باشد که بخواهیم متوقفش کنیم رویت نشده اما در حاشیه برخی موارد رعایت نمی شود لذا از مردم و معتمدین خواهش می کنیم که اجازه دهند هر کس تصمیمی تا کنون گرفته انجام دهد.
محمد اسماعیل مجلسی معروف رئیس هیئت نظارت انتخابات سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از شعبه اخذ رای شهید بهشتی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون ضمن تقدیر از اصحاب رسانه برای پوشش اجتماع مردم در پای صندوق های رای افزود: از صبح تا کنون در حال بازدید از شعبه های سطح شهر هستیم که در اکثر صندوق ها مردم با احساس شور و نشاط و احساس تکلیف شرعی با کشوه حاضر شدند.
وی ادامه داد: این اقدام جای سپاسگذاری دارد و امیدواریم شهروندانی که باقی ماندند از این فرصت استفاده کنند و قبل از ساعات پایانی در شعبه های اخذ رای حاضر شوند و با هر سلیقه ای رای دهند تا شاهد مشارکت بالای ۹۰ درصدی در استان باشیم و رکوردی بی نظیر در استان ثبت کنیم.
مجلسی در خصوص مشکلات روند انتخابات تصریح کرد: هر کار اجرایی مشکلات خاص خود را دارد و با توجه به اینکه یک سری از زیر ساخت ها در استان ما آماده نیست در رونداجرایی برخی از شعبات مشکلاتی داشتیم که بنده خود حضور پیدا کردم و تلاش کردیم تا مردم معطل نشوند.
رئیس شورای نگهبان استان خاطر نشان کرد: در بحث نرم افزار احراز هویت مقداری مشکل داشتیم که با تدبیر انجام شده مشکل مرتفع شد .
مجلسی در خصوص تخلفات رویت شده افزود: تخلفاتی که چشمگیر باشد و در روند انتخابات تاثیر داشته باشد که بخواهیم متوقفش کنیم رویت نشده اما در حاشیه برخی موارد رعایت نمی شود لذا از مردم و معتمدین خواهش می کنیم که اجازه دهند هر کس تصمیمی تا کنون گرفته انجام دهد.
وی ادامه داد: از روز پنجشنبه تا پایان اخذ رای سکوت تبلیغاتی است و این مشمول زمان تبلیغات نیز است و حتی مردم عادی هم باید رعایت کنند.
رئیس شورای نگهبان استان اظهار داشت: ما استانی هستیم که از قومیت ها و مذاهب مختلفی تشکیل شدیم که این یک فرصت برای نظام می باشد و باید از این ظرفیت قومیتی استفاده کنیم.
مجلسی از شهروندان خواست در ساعات اعلام شده به پای صندوق های رای حضور یافته و نگذارند فرصت به پایان برسد تا نیازی به تمدید زمان رای گیری نباشد .
وی در ادامه گفت: اگر لازم باشد وزیر محترم کشور زمان انتخابات را تمدید می کنند اما شهروندان به این امید نباشند .


انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۸۲


ارسال