پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سازمان بسیج اصناف سیستان و بلوچستان به مناسبت سوم خردادماه منتشر شد.
به گزارش عصرهامون متن این بیانیه به این شرح است:

بسمه تعالی
خرمشهر را خدا آزاد کرد.        حضرت امام (ره)
سوم خرداد یاد آور حماسه ای است که در تاریخ ایران ، نماد غیرت و همت دینی بوده و فرصتی برای جشن وحدت دوباره ساکنان ایران اسلامی به شمار می آید.
سرزمینی که هجوم بعثی های مزدور استکبار جهانی ، نتوانست یک وجب از خاکش را جدا کند و ذلت و خواری را طوق همیشگی صدامیان کرد که وعده نصر خدا حتمی است و معجزه فتح الهی نصیب ملتی غیور گردید که در راه خدا استقامت ورزید و از سرزنش ها و تهدید ها و تحریم ها نهراسید.
عملیات بیت المقدس و حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از نقاط مهم دفاع مقدس بلکه تاریخ ساز به شمار می رود . آزاد سازی خرمشهر از دستاوردهای تعیین کننده دفاع مقدس است ، لذا حفظ و نشر فرهنگ دفاع مقدس برای ملت ایران ضامن بیداری و آمادگی در برابر توطئه ها و نقشه های بدخواهان نظام و برای دشمن بازدارنده است.جوانان غیور و غیرت مند این سرزمین با پاسداشت ارزش ها، ریشه های یاس و ناامیدی را در میهن اسلامی مان از بین میبرند و اراده ی راسخ دارند تا گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان در هر کجا که احساس تکلیف کردند حاظر شوند خصوصا در سالی که از طرف مولایمان مزین شده است به اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال منویات معظم له را جامه عمل بپوشانند.
ما جامعه ی اصناف ، بازاریان و تجار استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر عزیز از حضور حماسی ایرانیان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا قدردانی نموده و امیدواریم که ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی در پناه دعای حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مسیر افتخار آمیز انقلاب اسلامی را تا انقلاب جهانی امام زمان (عج) طی کند و آرمان های بزرگ بنیان گذار انقلاب را سرلوحه کار خویش قرار دهد.
سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و تجار سپاه سلمان، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف مرکز استان سیستان و بلوچستان


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۶۶۴


ارسال