يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۵
فرمانده سپاه شهرستان دلگان خبر داد؛
فضای مجازی شگرد جدید گروگانگیری/ رهایی دو گروگان تهرانی از چنگال آدم ربایان در جنوب سیستان و بلوچستان+ عکس
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلگان گفت: دو گروگان تهرانی که از 6 روز قبل به واسطه شبکه های اجتماعی در دام گروگان گیران قرار گرفته بودند به همت معتمدان بسیجی و ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان آزاد شدند.
به گزارش عصرهامون، حسین شهرکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دلگان پرس با بیان اینکه دو نفر ساکن تهران که از 6 روز قبل توسط آدم ربایان گروگان گرفته شده بودند، اظهار کرد: با همکاری معتمدان و ریش سفیدان بسیجی این شهرستان آزاد شدند.
وی با بیان اینکه این دو نفر در فضای مجازی با گروگانگیران آشنا شده بودند، اضافه کرد: آدم ربایان در فضای مجازی به بهانه خرید و فروش احشام این افراد را به جیرفت و رودبار جنوب استان کرمان دعوت کرده اند.
فرمانده سپاه دلگان با اشاره به اینکه پس از مراجعه این دونفر به رودبار جنوب آنها را به گروگان برده و به روستاهای اطراف دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان منتقل کرده اند، اضافه کرد: گروگانگیران برای آزادی این افراد تقاضای 500میلیون ریال کرده بودند.
حسین شهرکی تصریح کرد: سرانجام این 2 نفر با تلاش و همکاری بزرگان طوایف و بدون پرداخت هیچ گونه وجهی امروز آزاد شده و به آغوش خانواده خود بازگشته اند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان تاکید کرد: معتمدان و ریش سفیدان بسیجی همکاری خوبی با نهادهای نظامی و انتظامی این منطقه دارند.
حسین شهرکی خاطرنشان کرد: شبکه های اجتماعی نامطمئن است و بهتر است که افراد در ابتدا از هویت حقیقی افراد آشنا شوند.

بامری یکی از معتمدان منطقه در گفتگو با دلگان پرس اظهار کرد: از همان ابتدایی که خبر به گروگان گرفته شدن این 2 نفر به ما اطلاع رسانی شده است، با همکاری ناحیه سپاه دلگان تکاپو برای آزاد شدن افراد آغاز شد.
وی با بیان اینکه سرانجام پس از 6 روز با همکاری معتمدان بسیجی و سپاه شهرستان دلگان این افراد آزاد شده اند، افزود: گروگانگیران این افراد را شب گذشته آزاد و خودشان متواری شده اند.
این معتمد منطقه با بیان اینکه تلاش برای شناسایی آدم ربایان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: قطعا این افراد که قصد برهم زدن آرامش عمومی را دارند، با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی دستگیر می شوند.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۳۲۰
مرجع : دلگان پرس


ارسال