يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳
سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر؛
اجرای طرح تابستانه امداد سلامت در جنوب سیستان و بلوچستان/دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر مجهز به اتاق هدایت آنلاین
 
سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از اجرای طرح امداد سلامت تابستانی اوژانس ۱۱۵ این دانشکده از اول تیرماه خبر داد.
به گزارش عصر هامون؛ به نقل ازپهره؛ مهران امینی فرد با اعلام این خبر با اشاره به نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش  سفرها در این فصل گفت: به منظور افزایش ایمنی و ارائه خدمات مناسب به بیماران و حادثه دیدگان احتمالی طرح تابستانه امداد سلامت از اول تیر تا پایان شهریور ماه در مسیر های جاده ای به ویژه مسیر ایرانشهر به چابهار به اجرا در خواهد آمد.
وی افزود: در این طرح تمامی آمبولانس های شهری نزدیک جاده ها در مبادی ورودی شهرها و آمبولانس های جاده ای در حاشیه جاده ها از ساعت17 الی 21 و در روزهای تعطیل علاوه بر آن از ساعت 8 الی 12 مستقر خواهند شد.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر با اشاره به این که هر روز حوادث به صورت آنلاین به اتاق هدایت عملیات بحران دانشکده ایرانشهر ارائه می شود گفت: با اجرای این طرح می کوشیم ضمن تعامل و همکاری بیشتر سازمان های دخیل در امر امداد رسانی شاهد کاهش مرگ و میر و آسیب های ناشی از حوادث جاده ای در تابستان امسال باشیم.
گفتنی است سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی زابل و دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر تقسیم شده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۷۳۱


ارسال