يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۸
مدیر ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:
۴۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان دلگان جمع آوری شد/ سیستان و بلوچستان تنها استان بدون زندانی زن در جرایم غیرعمد
 
مدیر ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان تنها استانی در کشور است که زندانی زن دارای جرایم غیرعمد در کشور ندارد.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، جشن گلریزان زندانیان جرایم غیر عمد در محل فرمانداری شهرستان دلگان با حضور مسئولان، ائمه جمعه و جماعت و حضور گسترده خیرین شهرستان برگزار شد.
رحمدل بامری مدیر عامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با بیان اینکه 400 میلیون ریال در جشن گلریزان شهرستان دلگان جمع آوری شده است، گفت: سال گذشته 370 میلیون ریال توسط خیرین و مردم نوعدوست این شهرستان در جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شده است.
مدیر عامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان بیان کرد: این سومین جشن گلریزانی است که در سومین سال متوالی در شهرستان دلگان برگزار می شود.
رحمدل بامری با بیان اینکه هیچ بانویی در زندان های استان سیستان و بلوچستان که محکوم به پرداخت دیه باشد وجود ندارد، ادامه داد: 79 نفربه علت تصادفات غیر عمد،عدم توان پرداخت مهریه و سایر موارد جرائم غیر عمد در زندان های این استان هستند.
وی با اشاره به اینکه در شهرستانهای دلگان و ایرانشهر 9 نفر زندانی جرایم غیرعمد چشم انتظار خیران جهت بازگشت به آغوش خانواده هستند، اضافه کرد: که این 9 نفر با پرداخت یک میلیارد تومان از زندان آزاد خواهند شد.
مدیر عامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه سال گذشته در 19 منطقه استان سیستان و بلوچستان جشن گلریزان برگزار شده است، تصریح کرد: درصدد هستیم که امسال در 24 منطقه جشن گلریزان برگزار کنیم.
رحمدل بامری خاطرنشان کرد: سال گذشته از نظر تعداد جشن های گلریزان برگزار شده سیستان و بلوچستان حائز مقام شایسته ای شد به طوری که مقام دوم از این استان بوده است.
 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۷۳۳
مرجع : دلگان پرس


ارسال