سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری راهپیمایی روز قدس در 100 نقطه استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، عباس صفدری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در گفتگو با دلگان پرس با گرامی داشت روز جهانی قدس، اظهار کرد: راهپیمایی این روز با حضور اقشار مختلف مردم سیستان و بلوچستان در بیش از 50 نقطه این استان برگزار می شود.
 
وی تصریح کرد: برگزاری راهپیمایی، برپایی نمایشگاه، برپایی ایستگاه های فرهنگی، پخش سرودهای انقلابی، قرائت قطعنامه و شرکت در نماز جمعه از مهمترین برنامه های روز جهانی قدس در استان سیستان و بلوچستان است.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت 13 و سی دقیقه از مقابل مصلی امام علی (ع) شهر دلگان آغاز و تا شهرداری به پایان می رسد.
 
عباس صفدری خاطرنشان کرد: روز جمعه مردم استان سیستان و بلوچستان نیز همچون سال های گذشته با حضوری باشکوه و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا می کنند.
 
 اعلام مسيرهاي راهپيمايي روز قدس در شهر خاش و بخش هاي تابعه
سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش گفت: روز بزرگ قدس نقطه وحدت، اتحاد و همدلي سیاسی جهان و امت نبي مكرم(ص) است و بايد در اين روز همه ملت ايران در راهپيمايي دشمن شكن روز قدس شركت كنند و پاسخ محكمي به ايادي استكبار بدهند.
 
حجت الاسلام اكبر نيري در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با اشاره به حوادث اخیر در صدر جهان اسلام، اظهار كرد: جهان اسلام امروزه به بلاي خانمان سوزي مانند رژيم اشغالگر فلسطين گرفتار شده كه مي توان گفت منشاء و مبدا همه ی فساد و تباهی در روی عالم رژیم صهیونیستی است.
 
وی بيان كرد: رژیم غاصب صهیونیستی با حملات بی رحمانه و ظالمانه خود هميشه مردم مسلمان غزه را زیر بمباران و تهاجم وسیع قرار داده تا دل عالم اسلام را زخمی کند.
 
حجت الاسلام نيري تصریح کرد: غربی ها به همان مقداری که برای تیمار سگ خانگی خود اهمیت و ارزش قائل هستند اگر در مقابل انسان های مظلوم و بی گناه و کشتار بی رحمانه علیه آن ها عطوفت و محبت داشته و اقدامی را انجام می دادند امروز نیز بساط این رژیم از روی زمین برداشته می شد .
 
حجت الاسلام نيري با اشاره به برگزاري راهپيمايي دشمن شكن روز قدس در سطح شهرستان خاش، گفت: راهپيمايي روز قدس در شهر خاش راس ساعت 9 و سي دقيقه صبح از چهارراه پليس به طرف حسينيه صاحب الزمان(عج) برگزار خواهد شد.
 
وي ادامه داد: اين راهپيمايي عظيم روز قدس در بخش نوك آ‌باد راس ساعت 8:30 از مقابل بخشداري تا كانون پيام عاشورا و در بخش ايرندگان از ميدان بسيج تا سالن ورزشي ده رئيس برگزار مي شود.
 
حجت الاسلام نيري خاطرنشان كرد: مردم ایران اسلامی همواره تکلیف شرعی خویش را در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند و در روز قدس که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است با حضور خود در میدان و شعار کوبنده مرگ بر آمریکا مشت محکمی در دهان ایادی استکبار زده و انزجار و نفرت خویش را از استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل غاصب که همیشه نوک پیکان جنایات در فلسطین و غزه هستند را نشان می دهند .
 
وی اظهار كرد: کجایند آن هایی که دم از حقوق بشر می زنند و اکنون خودشان با ظلم به بی دفاع ترین و بی گناه ترین مردم در غزه و فلسطین و ریختن خون بی گناه آنان بیشترین حریم شکنی را در خصوص حقوق بشر رقم می زنند و دست از این اقدامات ننگین خود بر نمی دارند.
 
مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان سیب و سوران اعلام شد
راهپیمایی روز جهانی قدس، جمعه 2 تیرماه در دو شهر سوران و هیدوچ برگزار خواهد شد.
عزیزی مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سیب و سوران به خبرنگار شستون گفت: روز جمعه 2 تیر ماه و به مناسبت روز جهانی قدس مردم مسلمان و همیشه در صحنه ی  شهرستان سیب و سوران به منظور ایفای وظیفه اسلامی و انقلابی در دفاع از آرمان های مردم مظلوم فلسطین در دو شهر سوران و هیدوچ به برگزاری راهپیمایی می پردازند.
 
وی افزود: مسیرهای راهپیمایی به شرح زیر می باشد: 
در مرکز شهرستان، سوران، راهپیمایی روز قدس بعد از نماز جمعه و از محل مسجد جامع شهر سوران آغاز و در میدان سه راه ولیعصر محل تجمع و قرائت قطعنامه پایان میابد که سخنرانی راهپیمایی توسط مهندس عیسی زاده فرماندار شهرستان سیب و سوران و مولوی جهاندیده امام جمعه شهر سوران قبل از اقامه ی نماز جمعه خواهد بود.
 
در بخش هیدوچ نیز مراسم راهپیمایی بعد از نماز جمعه و از محل مسجد جامع هیدوچ آغاز و میدان آزادی محل تجمع خواهد بود . سخنرانان آقای کردزابلی بخشدار هیدوچ و مولوی ملازهی امام جمعه شهر هیدوچ خواهند بود.
 
 اعلام مسیر راهپیمایی یوم‌الله قدس در سراوان
کارشناس امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان گفت: آحاد مردم با حضور پر شور در یوم الله قدس، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان انزجار خود را از مستکبرین غاصب اعلام خواهند کرد.
 
جهان تیغ کارشناس امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان در گفتگو با شستون اذعان داشت: آحاد مردم در یوم الله قدس با لبیک گفتن به ندای رهبر انزجار و تنفر خود را از  مستکبرین غاصب اعلام می کنند.
 
وی افزود: امام خمینی (ره) یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس در جهت حمایت از فلسطین اعلام کرده است.
 
کارشناس امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه روز قدس یک مناسب رسمی در تقویم جمهوری اسلامی ایران است، گفت: در این روز علما، روحانیون، مسیولین، اساتید، دانشگاهیان، دانشجویان، بازاریان، کسبه و دیگر اقشار جامعه برای حمایت از فلسطین و اعلام تنفر از رژیم غاصب اسرائیل در میادین و معابر شهرها حاضر می شوند.
 
جهان تیغ خاطر نشان کرد: راهپیمایی روز قدس ساعت ۹ صبح از مقابل مسجد جامع علی ابن ابیطالب (ع) سراوان آغاز و پس از عبور از خیابان امام خمینی مقابل مسجد جامع نور پایان می یابد. 
گفتنی است راهپیمایی روز قدس در شهرستان مهرستان از مقابل مسجد جامع اهل سنت آغاز تا بوستان لاله جنب دادگستری ادامه دارد.
 
  اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس درچابهار
سرپرست شورای هماهنگی اداره تبلیغات شهرستان چابهار گفت: مردم با حضور یکپارچه خود از همه اقشار در راهپیمایی روز قدس که روز تجدید بیعت مسلمانان بایکدیگر علیه رژیم صهیونیستی است حماسه دیگری خواهند آفرید.
 
غلامرضا آرامش در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و باشکوه تر از  هر سال در شهرستان چابهار و چند بخش و روستا برگزار می شود.
 
وی افزود: همه اقشار مردم اعم از شیعه و سنی و همه طبقات دانش آموز، کارمند، دانشجو و بازاری برضد ظلم ستیزی علیه رژیم صهیونیستی راهپیمایی خواهند کرد و وحدت و یکپارچگی خود را به  رخ دشمنان این سرزمین خواهند کشید.
 
آرامش درخصوص اجرای مراسم راهپیمایی روز قدس در چابهار، بیان کرد: راهپیمایی ساعت 11:30 صبح از محل سه راه فردوسی از روبروی بانک مرکزی آغاز می شود و در پایان تجمع در میدان  شهدای تاسوعای حسینی خواهد بود.
 
سرپرست شورای هماهنگی اداره تبلیغات چابهار ادامه داد: هماهنگی های لازم امنیتی و رفاهی مردم طی جلسه ای صورت گرفته است.
وی افزود: در طی جلسه برگزار شده درخصوص ادارات و ارگانهای فرهنگی شهرستان تعهداتی انجام شد تا نسبت به برگزاری راهپیمایی کلیه همکاری لازم صورت پذیرد.
 
آرامش خاطر نشان کرد: به آتش کشیدن نمادهای استکبار و پرچم آمریکا و اسرائیل، اجرای سرود جمهوری اسلامی و سخنرانی امام جمعه شهرستان چابهار و قرائت قطعنامه پایانی از برنامه های پیش بینی شده در روز راهپیمایی قدس در چابهار است.
 
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چابهار در پایان با درخواست از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال نیز همچون سنوات گذشته شاهد حضور باشکوه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی باشیم.
 
جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان میرجاوه تشکیل شد
حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور رئیس سازمان تبلیغات شهرستان میرجاوه در این جلسه ضمن تاکید به تلاش در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم روز جهانی قدس اظهار کرد: اهمیت روز قدس به جهت تائید بیداری اسلامی درجهان بر کسی پوشیده نیست و این کاری است در جهت حمایت از حرکت جمعی مردم در روز قدس ، که از حضرت امام خمینی(ره) به یادگار مانده است.
 
وی تصریح کرد: روز قدس متعلق به مردم و اسلام است و از افتخارات ما مسئولین است که در خدمت مردم و برای منافع مردم جهان انجام وظیفه نمائیم و امروزه اهمیت آن نسبت به سالهای گذشته بیداری مردم جهان بر ضد استکبار و صهیونیست است. 
 
در این جلسه اسحاق ذورقی معاون فرماندار شهرستان میرجاوه با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توجه مسلمانان را به مسأله قدس و فلسطین جلب کردند گفت: این روز نمادی از اتحاد و همبستگی مسلمانان در برابر ابرقدرت ها و مستکبرین جهان اسلام است.
 
در ادامه جلسه سایر حاضرین به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای اجرای هر چه بهتر راهپیمایی در شهرستان میرجاوه پرداختند و مسئولین ادارات در خصوص استقرار نیروهای آتش نشانی، هلال احمر و اورژانس در مسیر راهپیمایی، برقراری امنیت توسط نیروها ی نظامی و انتظامی و برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم روز جهانی قدس به بحث و تبادل نظر پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
 
در پایان مقرر شد در روز جمعه دوم تیرماه راهپیمایی روز قدس در شهرستان میرجاوه راس ساعت 8 و نیم صبح از میدان شهدا آغاز و با ادامه در خیابان امام خمینی ، میدان راه آهن ، خیابان پاسداران و عبور از مقابل ساختمان شهرداری و فرمانداری و ادامه پیدا کردن به خیابان تفتان در دبستان سمیه پایان یابد .
 
مسیر راهپیمایی روز قدس در ایرانشهر اعلام شد
مسیر راهپیمایی روز قدس و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط فرمانداری ایرانشهر اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری پهره؛ نبی بخش داوودی فرماندار ایرانشهر اظهار کرد: روز جمعه به مناسبت روز جهانی قدس  امت مسلمان و همیشه در صحنه ایرانشهر به منظور ایفای وظیفه اسلامی و انقلابی در دفاع از آرمان های مردم مظلوم فلسطین طی راهپیمایی باشکوهی از ساعت 8:30 صبح از میدان قدس به سوی مسجد جامع ایرانشهرحرکت خواهند کرد.
 
وی با بیان اینکه روز قدس به ابتکار معمار کبیر انقلاب امام‌خمینی (ره) نامگذاری شده است، افزود: این مناسبت منشأ حرکات بسیار بزرگی در بین مسلمانان جهان شده است.
داودی تصریح کرد: روز قدس روز همراهی با ملت مظلوم فلسطین در راه مقاومت و مبارزه با استکبار بین المللی و رژیم غاصب صهیونیستی است از این رو همچون سال‌های گذشته در قالب وحدت اسلامی گروه‌های مختلف از جمله خانواده‌های شهدا، ادارات، ارگان‌ها برای حضور در یوم‌الله روز قدس اعلام آمادگی کرده‌اند.
 
داودی همپنین ضمن قدردانی از اقدامات تلافی جویانه سپاه قدس از تروریست های داعشی مستقر در سوریه ادامه داد: حادثه تروریستی ایادی جیره خوار استکبار ملعون در مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل را فراموش نخواهیم کرد و برای نشان دادن عمق پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی ایران مردم ولایتمدار شهرستان ایرانشهر با شرکت باشکوه در راهپیمایی روز قدس سرمشقی برای سایر آزادی‌خواهان دنیا خواهند شد.
 
اعلام زمان و مکان راهپیمایی روز قدس در راسک
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرباز گفت: مردم ولایت مدار ایران اسلامی امسال هم همچون همیشه با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس سیلی محکمی بر صورت استکبار جهانی و حامیان آنان خواهند زد.
 
حجت الاسلام علی بامری در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با دعوت از عموم مردم شهرستان سرباز برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: ملت مسلمان و خدا جوی ایران اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با وحدت و همدلی به خیابان ها آمده و آزادی قدس شریف را فریاد میزنند و انزجار خود را از اسرائیل جنایت کار و حامیان آن اعلام می کنند و امسال نیز همچون همیشه مردم روزه دار و ولایت مدار شهرستان سرباز می توانند با حضور پرشور و حماسی خود مشت محکمی بر دهان استکار و یاوه گویی های سران کشورهای حامی تروریست بزنند.
 
حضور پرشور ملت، سیلی اسلامی بر صورت استکبار جهانی است
وی افزود: روز قدس فرصتی ارزشمند برای اعلام انزجار و نفرت مردم علیه رژیم جعلی صهیونیست، محکومیت حمایت قدرت‌های سلطه‌گر و سکوت برخی از کشورهای عربی و اسلامی در قبال وحشیگری صهیونیست‌ها در کشور فلسطین است.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سرباز با  اشاره به زمان و مکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در این شهرستان، بیان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر راسک راس ساعت 8 صبح از ابتدای خیابان معلم تا مقابل اداره ارشاد اسلامی شهرستان سرباز برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۷۸۸


ارسال