پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
سازمان جامعه بسیج عشایری سپاه سلمان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش عصرهامون متن این بیانیه به این شرح است:

بسمه تعالی
امام خمینی (ره) : روز قدس روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد ، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است ، روز مقابله ملت‌ها با ابرقدرت هاست .
 امام خامنه ای (مد ظله العالی) : روز قدس پشتوانه امنیت کشور ، حافظ دستاوردهای انقلاب و روز دمیدن خون در امت اسلامی است .
روز قدس میراث گران‌بهایی است که بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی برایمان به یادگار گذاشته و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است ؛ و بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .
صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌ حق ملت فلسطین و همه مستضعفین جهان حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب و ستمگر را محکوم می‌کنند .
سازمان جامعه بسیج عشایری سپاه سلمان ، سران ، معتمدین و ریش سفیدان طوائف و اقوام استان سیستان و بلوچستان امروز ضمن تجدید عهد و پیمان خود با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ، اطاعت محض خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (قدس سره ) اعلام میدارد و همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی و مردم زاهدان این مردمان الگوی وحدت و همدلی در بین مسلمانان ، با مشت‌های گره کرده شعار « مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل » سر می دهد . این فریادها در آخرین جمعه ماه رمضان اگر خدا بخواهد روزی به ثمر می رسد و نابودی رژیم اشغالگر قدس را رقم خواهد زد .
از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار که بار دیگر با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی انداختند ، تشکر میکنیم . یقیناً این حضور پرشکوه موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان مظلوم فلسطینی می شود .
امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) : تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد شود و در آن هیچ شبهه ای نیست .
{ نَصْرٌ مِنَ ا... وَ فَتْحٌ قَریبٌ }
سازمان جامعه بسیج عشایری سپاه سلمان ، سران ، معتمدین و ریش سفیدان طوائف و اقوام استان
سیستان و بلوچستان
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۸۲۷


ارسال