سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
ساکنان روستای چاه جمال شهرستان ایرانشهر با اشاره به دسترسی سخت به حداقل نیازمندی ها؛ درخواست برخورد جدی با مخلان امنیت روستا شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از  پهره؛ هنوز چند روزی از آخرین گزارش به سرقت رفتن ترانس های موتور آب روستای چاه جمال ایرانشهر نگذشته بود که متاسفانه امروز خبری مبنی بر حضور شبانه سارقان به منزل یکی از ساکنان روستا و جمع آوری اشیا ارزشمند منزل در پیش چشمان اعضای خانواده منتشر شد که این مورد با واکنش اعضای این روستا همراه گردید.
در همین زمینه دهیار روستا به خبرنگار پهره گفت: بعد از به سرقت رفتن چندین باره دو ترانس تامین کننده آب روستا در سال های گذشته و ماه مبارک رمضان امسال؛ با پیگری های مداوم سرانجام یک ترانس جایگزین ترانس سرقت رفته شد اما از آنجا که این مورد به تنهایی نیاز روستای 12 هزار نفری چاه جمال را تامین نمی کند هر روز با افت شدید فشار آب و در برخی نقاط بالا دستی روستا با قطعی کامل آب مواجهیم.
عبد الغنی شهلی بر افزود: با مسئولین بارها بر سر این که سارقان عاملان بر هم زنندگان آسایش روستاییان هستند صحبت شده است اما متاسفانه این مورد به جد دنبال نمی شود و به جای راهکار اساسی مثل استقرار پاسگاه دائمی و گشت زنی های مداوم اقدام به برخورد مقطعی می کنند که این روش بعد از مدتی به فراموشی سپرده می شود.
وی با اشاره به این که شب گذشته با توجه به مطمئن بودن سارقان از فراهم بودن شرایط روستا در خصوص امنیت؛ با تهدید یکی از ساکنان روستا؛ اموال ارزشمند منزل در جلوی چشم اعضای خانواده به سرقت رفته است گفت: این مورد مثل سایر هنجارشکنی ها با توجه به آن چه که وظیفه ما است به نیروهای امنیتی اعلام شده است اما انتظار داریم قانون با برخورد جدی با برهم زنندگان آسایش روستاییان برخورد کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۰۴۴


ارسال