پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
در آزمون سراسری سال 96
6 هزار و 500 داوطلب در شهرستان ایرانشهر به رقابت پرداختند
 
نماینده سازمان سنجش در شهرستان ایرانشهر گفت: آزمون سراسری سال 96 در 15 و 16 تیر ماه در دو نوبت صبح و عصر در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار خواهد شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از  پایگاه خبری پهره؛ سید شهرام نقیب زاده در خصوص نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه اظهار کرد: داوطلبان از روز یکشنبه مورخ 11تیر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 14 تیر ماه  می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش پرینت کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
وی در ادامه گفت: داوطلبان در صورت مشاهده ی مغایرت در مندرجات کارت شرکت در آزمون، می توانند با مراجعه به باجه ی رفع نقص، واقع درساختمان امور آموزشی دانشگاه ولایت مشخصات خود را اصلاح نمایند.
عضو هیئت علمی دانشگاه ولایت خاطرنشان کرد: آزمون سراسری در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۱۵ تیر و آزمون گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۱۵ تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه ۱۶ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه ۱۶ تیر برگزار می شود .
مدیر امور آموزشی دانشگاه ولایت گفت: 6500 داوطلب در آزمون سراسری 96 در شهرستان ایرانشهر به رقابت می پردازند و این آمار نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.
وی در ادامه افزود: همه پیش بینی ها و امکانات لازم برای برگزاری این آزمون مهیا شده و کلیه حوزه های امتحانی به وسایل و امکانات سرمایشی مجهز شده و داوطلبین از این موضوع نگرانی نداشته باشند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۰۴۹


ارسال