جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
عکس/ اینستاگرام آخرین پست خود را به یک کاربر ایرانی اختصاص داد
 
اینستاگرام هر بار صفحه رسمی خود را با اشتراک‌گذاری پست کاربری از کشوری خاص به‌روزرسانی می‌کند؛ این بار قرعه به نام ایران افتاده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ اینستاگرام این بار با انتشار پستی از یک کاربر ایرانی صفحه رسمی خود را به‌روز کرد. این پست متعلق به یک کاربر ایرانی از شهر تهران است که در صفحه شخصی‌اش میز عصرانه‌ای با تزئینی بسیار زیبا چیده است که ترکیب رنگ‌ها در آن بسیار چشم‌نواز است.
صفحه رسمی اینستاگرام با اشاره به ایرانی بودن این کاربر و  تمجید از ذوق و سلیقه او در تزئین این میز عصرانه، زیر عکس یادداشت کوتاهی از زبان وی به اشتراک گذاشته است:
" من نمی خواهم که عکس ها فقط در مورد غذا باشند. من می خواهم هر کدام از آنها همچون قطعه کوچکی از جهان باشد؛ از پس زمینه تا کوچکترین قطعه در عکس، تمام سعی‌ام این است که رنگ‌ها را با یکدیگر هماهنگ کنم. می خواهم بیننده در اطراف قاب حرکت کند و کدها و جزئیات کوچکی که در آن هست را پیدا کند".
اینستاگرام نوشته است که این بانوی ایرانی دانش‌آموخته علوم رایانه است اما هنر شیرینی‌پزی و آشپزی را در خانه آموخته است. او امیدوار است دیگران نیز خلاقیت‌های‌شان را کشف کنند؛ "تخیل هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد، بدون توجه به جایی که هستید به رویاهایتان فکر کنید و آنها را دنبال کنید".
یادآوری می‌شود صفحه رسمی اینستاگرام هر از گاهی پست کاربری از کشورهای مختلف جهان را به اشتراک می‌گذارد.
اینستاگرام آخرین پست خود را به یک کاربر ایرانی اختصاص داد +عکس
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۱۵۴


ارسال