جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
افزایش تعداد دستگاه های دیالیز بیمارستان رازی سراوان
 
یک دستگاه دیالیز توسط مجمع خیرین سلامت استان به بیمارستان رازی سراوان اهدا و در این بیمارستان نصب شد و اکنون این بیمارستان 13 دستگاه دیالیز دارد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،اززاهدان،محمدرضا نجفی زاده رییس اداره بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه هم اکنون  53 بیمار دیالیزی به بیمارستان رازی سراوان مراجعه می کنند گفت: خیرین برای خریداری این دستگاه 500 میلیون ریال هزینه کردند.
 
وی همچنین افزود: در ماه پر خیر و برکت رمضان  مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک نقدی هم بابت خرید تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیاز کلینیک فوق تخصصی سلامت در حاشیه شهر زاهدان، به معاونت درمان دانشگاه اهدا شد.
 
دکتر نجفی زاده از تلاش مجمع خیرین سلامت استان در همیاری با دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تقدیر کرد، و گفت: همت مضاعف و تلاش وصف نشدنی خیرین بزرگوار در حوزه سلامت، تا کنون نقش مهمی در تسهیل درمان برخی بیماران و نیز ارائه بهتر خدمات داشته است.
 
وی تصریح کرد: بی شک  شناسایی بیماران نیازمند و برداشتن بار هزینه های جاری زندگی  از دوش آنان، اجری بزرگ به دنبال دارد.
 
وی ابراز امیدواری کرد: با پیگیری و تلاش مستمر مجموعه دانشگاه و همکاری و مساعدت سازمان های خیریه و مردم نهاد هرچه بیشتر گامی در راستای رفع مشکلات درمانی بیماران برداریم.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۱۵۸


ارسال