سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
تعهد 7میلیارد ریالی خیران زاهدان در جشن گلریزان
 
مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: خیران شهرستان زاهدان هفت میلیارد ریال در جشن گلریزان امسال به زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،،رحمدل بامری در جشن گلریزان زاهدان گفت: این ستاد امسال در حال برگزاری 24 جشن گلریزان برای آزادی 79 زندانی جرائم غیرعمد استان با بدهی 71 میلیارد و 870 میلیون ریال است.
 
وی افزود: علاوه بر زاهدان تا کنون پنج جشن گلریزان از 9تا 18 خرداد در منطقه سیستان برگزار و خیران نیک اندیش آن سه میلیارد و 500 میلیون ریال در جشن گلریزان امسال تعهد و کمک نقدی کرده اند.
 
مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: سوانح رانندگی، مهریه و نفقه و حوادث کاری شایع ترین جرائم زندانیان غیر عمد در استان است.
 
بامری از علما، ریش سفیدان طوایف و قبایل درخواست کرد با فرهنگ سازی مردم را نسبت به عواقب بیمه نکردن وسائط نقلیه و ترویج ازدواج های آسان بر اساس قوانین اسلامی با تعیین مهریه های معقول آگاه کنند.
 
وی همچنین از شکات خواست تا با روحیه گذشت برای رضای خداوند متعال و شادی خانواده های افراد زندانی که مرتکب جرائم غیرعمد شدند، گذشت را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 
وی افزود: مردم سیستان و بلوچستان می توانند برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد وجوه نقدی خود را علاوه بر واریز به شماره کارت 6104337770113635 بانک ملت به نام ستاد دیه استان، با سامانه پیامکی *780*7777054# نیز پرداخت کنند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۱۹۹


ارسال