چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ,11 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰
کشف 74 رأس احشام قاچاق در سراوان
 
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از کشف 74 رأس احشام قاچاق به ارزش یک میلیارد و 110 میلیون ریال توسط کاراگاهان پلیس خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ احسانعلی آذر پودینه  فرمانده انتظامی سراوان در تشریح جزئیات این خبراظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه قاچاق احشام از مرز پاکستان و نگهداری آنان به منظور انتقال به استان‌های مرکزی کشور، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
اذرپودینه افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از شناسائی محل دپوی احشام و اطمینان از صحت موضوع پس از هماهنگی با مقام قضائی، به محل نگهداری احشام در یک چهار دیواری در حاشیه شهرستان سراوان مراجعه و پس از بازرسی تعداد 74 رأس گاو فاقد مجوز دامپزشکی که به صورت غیرقانونی و از طریق مرز وارد شده بودند را کشف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری قاچاقچیان با جدیت ادامه دارد عنوان کرد: کارشناسان ارزش ریالی احشام قاچاق را یک میلیارد و 110 میلیون راله برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان در پایان افزود: نیروی انتظامی با قاچاقچیان و افرادی كه برای سودجویی بیشتر اقدام به قاچاق می كنند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۲۷۸


ارسال