شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۵
محورهای سیستان وبلوچستان جزء محورهای امن کشور است
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: محورهای استان جزء محورهای امن کشور می باشند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سردار"حسین رحیمی" در جلسه آگاه سازی و توجیه کارکنان پلیس راه استان به منظور آغاز طرح تابستانه در سطح استان، گفت: با عملیاتی کردن طرح امنیت و آرامش در بیش از 80 نقطه از محورهای مواصلاتی استان ،امروز ما یکی از امن ترین محور های مواصلاتی در سطح کشور را داریم.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: علاوه بر ماموریت انضباط بخشی و نظم دهی در استانی که بیشترین محورهای مواصلاتی در کشور را دارد، موضوع برقراری امنیت در این محور ها نیز یکی از ماموریت های مهم و اثر گذار پلیس راه، یگان های تکاوری و پاسگاه های انتظامی استان می باشد.
وی در بخش با اشاره به اینکه امنیتی که سیستان و بلوچستان طی سال های گذشته تجربه کرده در طول سال های پس از انقلاب بی سابقه است گفت: به پشتوانه این امنیت پایدار و پس از گذشت 38سال از انقلاب اسلامی، استان ما از سوی مسئولان نظام، دولت جمهوری اسلامی، سازمان میراث فرهنگی، و استانداری در سال جاری به عنوان مقصد گردشگری مشخص شد.
سردار رحیمی با اشاره به اجرای طرح آرامش توسط پلیس در محورهای مواصلاتی استان گفت: ما توانسته ایم در این راستا حدود 40 درصد حوادث رانندگی را کاهش دهیم.
وی با اشاره به اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه ویترین ناجا است، گفت: وجود پلیس باید منشاء آرامش و آسایش برای مردم باشد و این مهم جرء با برخورد قاطعانه و مقتدرانه توأم با احترام به دست نخواهد آمد.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۲۱


ارسال