جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰
اعزام برگزیدگان مسابقات قرآنی به مشهد مقدس
 
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ۸ نفر از برگزیدگان مرحله استانی، صبح امروز به‌منظور شرکت در مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان به مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،مهدی قنبری،رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ۸ نفر از برگزیدگان مرحله استانی، صبح امروز به‌منظور شرکت در مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان به مشهد مقدس اعزام شدند.
قنبری اظهار کرد: مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در دو مرحله شهرستانی و استانی برگزار شد که در مرحله شهرستانی۳۴۳ نفر و در مرحله استانی ۹۶ از همکاران فرهنگی در ۴ رشته مسابقاتی قرائت تحقیق، حفظ ۱۰ جزء، نهج البلاغه و روش تدریس احکام با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش استان افزود: اسامی برگزیدگان مرحله استانی عبارتند از علی صیادی، محمد شهنوازی‌فر، موسی باقری فر، مهدی غلامی، زهرا سنچولی، مهین کول، حسنیه ارباب و الهام رحمتی کیخا.
قنبری بیان کرد: مهمترین هدف برگزاری این مسابقات، ایجاد فضای شور و نشاط قرآنی و درونی کردن مفاهیم قرآنی، توسعه فعالیت‌های قرآنی، مشارکت بیشتر دانش آموزان و فرهنگیان در برنامه‌های قرآنی و نیز بسترسازی برای رسیدن به مهمترین هدف سند تحول بنیادین یعنی حیات طیبه بوده است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۲۴


ارسال