جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱
۱۵۰ دانش آموز در طرح اوقات فراغت هلال احمر شرکت کردند
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زابل عنوان کرد: به منظور غنی سازی اوقات فراغت در شهرستان زابل ۱۵۰ دانش آموز در طرح غنی سازی اوقات فراغت شرکت کردند.
به گزارش عصرهامون اصغر قورزهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: اوقات فراغت از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که اگر درست از آن بهره برداری شود آینده ای درخشان از آن فرد خواهد شد.

وی افزود: چنانچه اگر از اوقات فراغت در دست بهره برداری مطلوب نشود به طور حتم مشکلات بسیاری برای آینده افراد ایجاد خواهد شد به طوری که بسباری از کسانی که امروزه در باتلاق اعتیاد گرفتار شده اند تنها به دلیل عدم استفاده درست و بهینه از اوقات فراغت به این روز افتاده اند.

قورزهی بیان کرد: بسیاری از کسانی که امروز در زندان ها به دلایل متعدد و جرایم گوناگون به سر می برند تنها به دلیل دوستان نابابی که در زمان اوقات فراغت داشته اند به بزهکاری ها روی آورده اند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زابل خاطرنشان کرد: با توجه به پایان فصل مدارس و شروع تعطیلات تابستان هلال احمر شهرستان زابل نیز اقدام به برگزاری دوره های مختلف جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان کرده است تا از این فرصت به دست آمده بهتریه استفاده و بهره برداری شود.

وی بیان کرد: کمکهای اولیه، قران، زبان انگلیسی، ریاضی، خیاطی، تابلوهای سه بعدی، نقاشی، فوتسال، نمد دوزی، تکواندو و کونگ فو از جمله کلاس های آموزشی در نظر گرفته شده برای غنی سازی اوقات فراغت به شمار می رود.

قورزهی با بیان اینکه دوره های یاد شده در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود، تصریح کرد: این کلاس ها در حال برگزاری در محل جمعیت هلال احمر شهرستان است.

قورزهی اضافه کرد: علاوه بر اعضای جمعیت هلال احمر، افراد عادی هم می توانند در این دوره ها شرکت کنند و به عضویت هلال احمر در آیند.

وی با عنوان اینکه همه افراد بالای ۶ سال می توانند در این کلاس ها شرکت کنند، خاطرنشان کرد: ۱۳ مربی در طرح غنی سازی اوقات فراغت هلال احمر زابل به آموزش شرکت کنندگان می پردازند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۴۱


ارسال