جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱
محموله قاچاق یک میلیارد ریالی در نیمروز کشف شد
 
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز از کشف محموله قاچاق یک میلیارد در شهرستان نیمروز خبر داد.
به گزارش عصرهامون سرهنگ حسن آشیانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: ماموران انتظامی شهرستان نیمروز در راستای مقابله با کالای قاچاق در محل ایست بازرسی میل نادر موفق به کشف محموله یک میلیارد ریالی شدند.

وی افزود: در بازرسی از یک دستگاه تریلی تعداد ۱۹ اسپیلت، ۲عدد ماشین لباسشویی، ۲ عدد ال ای دی ۵۰ اینچ کشف و ضبط شد.

آشیانی ادامه داد: در این راستا یک نفر دستگیر و پرونده جهت انجام مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد تا با صدور حکم لازم با متهم برخورد شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق در راستای منویات مقام معظم رهبری انجام می شود ماموان انتظامی با جدیت کامل به مقابله با کسانی که اقدام به ورود و فروش غیرقانونی کالاهای قاچاق کرده اند، می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز اظهار کرد: قاچاق کالا سبب ضررهای اقتصادی غیرقابل جبرانی به بدنه جامعه می شود چرا که وقتی کالایی به طور غیرقانونی وارد کشور و سپس توزیع می شود با این کار کارخانه های بسیاری ورشکست و کارگران نیز بیکار می شوند بنابراین مقابله با این پدیده شوم به شدت ضروری می باشد.

وی ادامه داد: کالاهای قاچاق معمولا از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و از نظر بهداشتی مصرف کنندگان آن ها با خطرات بسیار جدی مواجه هستند بنابراین باید از استفاده از این نوع کالاها خودداری شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۴۲


ارسال