جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
دستگیری قاتل فراری پس از گذشت پنج ماه
 
فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از گذشت یک سال از وقوع جرم خبر داد
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرگرد حیدر حق جویان فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران در تشریح جزئیات دقیق این خبر گفت: ماموران در ادامه رسیدگی به پرونده های قتل، متعلق به ماه های گذشته، و در نتیجه اشراف اطلاعاتی، دریافتند، فردی که حدود پنج ماه قبل، فردی دیگری را با چاقو به قتل رسانده و به کشور همجوار فرار کرده بود در حال حاضر در یکی از نقاط حاشیه شهرستان به صورت مخفیانه زندگی می کند که بلافاصله دستگیری وی در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و کار اطلاعاتی محل اختفای قاتل را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات سریع و هدفمند در حالی که قصد فرار مجدد داشت وی را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: پس از دستگیری متهم، وی در ابتدا منکر جرم خود شد، اما در نهایت پس از بازجویی های فنی و تخصصی و مواجهه با مستندات موجود به قتل اعتراف و انگیزه آن را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.
سرگرد حق جویان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران در پایان تاکید کرد: نیروی انتظامی حافظ جان، مال و نظم و آرامش مردم است و همه توان و تلاش خود را برای برقراری امنیت به کار می گیرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۶۶


ارسال