دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ,23 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است
 
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان میرجاوه گفت:حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است درواقع حجاب سدی در برابر تیرهای زهرآگین و هجمه فرهنگی دشمنان است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، مریم بلوچی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: حجاب یک خواسته فطری است که محدود به دین اسلام نیست و خداوند، زیبایی، امنیت، رشد و تعالی انسان ها به خصوص زن را در عفاف و حجاب دانسته است و زن می تواند با رعایت پوشش و حفظ حدود آن در جامعه حضوری فعال داشته باشد.
وی افزود: نقش زنان در جوامع نقش بسیار حساس و تاثیر‌گذار است  از این رو باید زنان جامعه اسلامی برای ایجاد یک جامعه سالم اسلامی که در پرتوی این جامعه سالم به آرامش روح و جان برسند، موازین اخلاقی اسلامی را در مناسبات اجتماعی خود رعایت کنند
وی حجای را دژی محکم برای بانوتن عنوان و خاطرنشان کرد:حجاب یکی از مسائل مهم جامعه است چراکه آسیب‌های بی‌حجابی تمام اعضای جامعه در بر می‌گیرد،درواقع پوشیدگی زنان در اجتماع همواره سدی محکم در برابر وسوسه های شیطانی و سبب سلامت اجتماع است.
وی تاکید کرد: پوشش دینی پادزهر هجمه های فرهنگی غرب و حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است درواقع حجاب سدی در برابر تیرهای زهرآگین و هجمه فرهنگی دشمنان است، زنانی که محجبه هستند نقش مهمی در کاهش مفاسد اجتماعی دارند زیرا حجاب مصونیت در برابر گناه و لغزش بوده و امنیت و آرامش خاطر از آثار بارز حجاب اسلامی است.
بلوچی بیان کرد: حجاب آثار فردی و اجتماعی فراوانی به همراه دارد و آرامش روانی جامعه، حجاب و مصونیت، حفظ بنیاد خانواده، جلوگیری از نفوذ دشمن و افزایش فعالیت در جامعه از جمله آثار حفظ حجاب در اجتماع است.

انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۹۱


ارسال