يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ,29 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب سبب تحکیم بنیان خانواده می شود
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه سبب ایجاد امنیت ، ارتقای فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده می شود و سلامت جامعه در گرو حفظ عفاف و حجاب است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: رعایت حجاب و عفاف در جامعه از دستورات موکد دین اسلام است چراکه با رعایت عفاف و حجاب جامعه ای سالم و به دور از گناه خواهیم داشت و معنویت و سلامت اجتماع افزایش می یابد.
وی افزود: دشمنان با تهاجم فرهنگی به دنبال کمرنگ کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه هستند و حمله به حجاب یکی از برنامه های دشمنان برای زدودن حیا از بانوان جامعه ماست بنابراین زنان و دختران ما باید با تاسی حضرت زهرا(س) در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار باشند و با حفظ عفاف و حجاب بخ حفظ سلامت اخلاقی در جامعه کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه سبب ایجاد امنیت ، ارتقای فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده می شود و سلامت جامعه در گرو حفظ عفاف و حجاب است.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: قرآن کریم از زنان و مردان با ایمان خواسته است تا نگاه ها را محدود به مناظر مشروع نمایند و در نتیجه به سلامت اخلاقی جامعه کمک کنند.
انتهای پیام/4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۹۴


ارسال