دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵
حمله به سپاه حمله به نظام و آرمان های انقلاب است
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: حمله به سپاه حمله به نظام و آرمان های انقلاب است و برخی با سخنان نسنجیده آب در آسیاب دشمن می ریزند و زمینه سوء استفاده و اختلاف افکنی را برای دشمنان انقلاب فراهم می کند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر در جهان است و سپاه حافظ نظام و آرمان های انقلاب است که اجازه قدرت نمایی به دشمنان انقلاب نمی دهد.
وی افزود: سخنان برخی افراد علیه سپاه ضربه به قدرت کشور است، این سخنان و فضای ایجاد شده علیه سپاه دسیسه دشمنان انقلاب است، دشمنان از یک سو تحریم های جدیدی علیه کشور و سپاه اعمال می کنند و از سوی دیگر با تضعیف سپاه درصدد ضربه زدن به وحدت و قدرت کشور هستند.
وی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب بارها درباره اهمیت سپاه پاسداران و وفاداری آن سخنانی را بیان فرمودند، حمله به سپاه حمله به نظام و آرمان های انقلاب است و برخی با سخنان نسنجیده آب در آسیاب دشمن می ریزند و زمینه سوء استفاده و اختلاف افکنی را برای دشمنان انقلاب فراهم می کند.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: سپاه نیرویی مردمی و وفادار به انقلاب است که جایگاه والایی در کشور و منطقه دارد و نباید خدمات سپاه را در بحث اقتصادی، محرومیت زدایی ، سازندگی و غیره  نادیده گرفت چرا که خدمات سپاه امنیت و آرامش و پیشرفت کشور را به همراه داشته است.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه با بیان اینکه همه ملت از خدمات سپاه راضی و خشنود هستند، تاکید کرد: سپاه در تمامی عرصه های مختلف در خدمت به مردم حضوری پررنگ دارد حمله به سپاه از اهداف و خواسته های دشمنان نظام است ،نباید با صحبت های غیر منطقی، فرصت اختلاف افکنی برای دشمنان ایجاد کرد و این هجمه برخی افراد علیه سپاه، دسیسه دشمنان انقلاب است.

انتهای پیام/ 4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۹۸


ارسال