دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۳
مربی تیم بدمینتون دانش آموزی سیستان و بلوچستان خبر داد:
ورود تیم استان برای اولین بار به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کشور
 
مربی تیم بدمینتون دانش آموزی سیستان و بلوچستان گفت: برای اولین بار تیم بدمینتون استان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کشور وارد شدند.
علی شهرکی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی عصرهامون افزود: برای اولین بار در تاریخ ورزش بدمینتون دانش آموزی استان،تیم ورزشی استان توانست با شکست رقبای خود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بدمینتون دانش آموزی کشور که در شهرستان ارومیه در استان آذربایجان غربی درحال برگزاری است وارد شوند.
 
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات که از ۲۱ تیرماه آغاز شده و تا۲۵ ماه جاری در حال برگزاری است،تیم استان توانست در یک کارزار سخت ۳ساعته در مرحله تیمی که به نوع خود بی سابقه است، با غلبه بر تیم استان خراسان رضوی به مرحله یک چهارم‌نهایی وارد شود.

مربی تیم بدمینتون دانش آموزش سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این دوره از مسابقات ۳۲ تیم از استان های کشور درحال رقابت با همدیگر هستند.
وی ابراز امیدواری کرد: تیم استان در سه رتبه برتر این دوره از مسابقات قرار گیرد.
 
وی خاطر نشان کرد: دو بخش انفرادی و دوبل نیز در روزهای آینده برگزار خواهد شد که امیدواریم ورزشکاران استان در این بخش ها نیز مدال های رنگارنگ را برای استان کسب کرده و برای مردم این خطه از کشور افتخار آفرینی کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۴۸۲


ارسال