دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: هفتمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی استان با حضور تیم زابل برگزار شد.
به گزارش عصرهامون عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: هفتمین دوره مسابقات قهرمانی بانوان سیستان و بلوچستان یادواره شهید منا مرجان نازقلچی به مدت دو روز در زاهدان برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که در روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه برگزار شد هفت تیم از سراسر استان حضور داشتند و در دو بخش تالو و ساندا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان ابراز کرد: در این دوره از مسابقات دو تیم از زابل و هیرمند هم حضور داشتند که در پایان این دوره از مسابقات نفرات برتر به مسابقات قهرمانی کشور اتتخابی تیم ملی اعزام می شوند.

شیبک تصریح کرد: در مجموع ۹۸ فایتر در این مسابقات حضور دارند که از این تعداد ۲۰ ووشوکار از زابل و ۲۰ ووشوکار از هیرمند می باشند.

وی بیان کرد: مسابقات بزرگسالان در آبان ماه و مسابقات نوجوانان وجوانان نیز در بهمن ماه برگزار می شود که در این راستا انتظار می رود با حضور خوب و چشمگیر ووشوکاران همراه باشد.

شیبک تصریح کرد: سیستان و بلوچستان در سال های اخیر در رشته ووشو درخشش زیادی داشته به طوری که توانسته در انواع مسابقات استانی، ملی و بین المللی مدال های رنگارنگ کسب کند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر پنج هزار ووشوکار در سراسر سیستان و بلوچستان در قالب ۵۰۰ هیئت شهرستانی توانسته اند به خوبی نقش آفرینی کنند و این رشته ورزشی را در استان ارتقا دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۱۲


ارسال