جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
زابل نایب قهرمان مسابقات ووشو سیستان و بلوچستان شد
 
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: هفتمین دوره مسابقات ووشو بانوان یادواره شهیده مرجان نازقلچی قهرمانی استان سیستان وبلوچستان با قهرمانی و نایب قهرمانی نایب قهرمانی تیم زابل به پایان رسید.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ عباس شیبک در حاشیه این رقابتها به خبرنگار اوشیدا گفت: مسابقات ووشو بانوان سیستان و بلوچستان با شرکت ۹۸ فایتر در دو بخش تالو وساندا درقالب هفت تیم ازسراسر استان برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات در روزهای ۲۲ و ۲۳ تیر ماه در زاهدان در خانه ووشو با حضور خوب بانوان ووشوکاران سراسر استان برگزار شد.

شیبک ادامه داد: شهرستان زاهدان به مربیگری شهین میرانی و فرزانه نخعی، شهرستان زابل به مربیگری معصومه اصفهانی و پاسبان و شهرستان ایرانشهر به مربیگری آمنه اربابی و الناز آسکانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خطرنشان کرد: دربخش تالو در رده سنی نونهالان فرم دست

یلدامحمدی، رقیه عظیمی و محدثه سارانی، در رده سنی نونهالان فرم چیانگ شو سپیده سوری، مهدیه احمدی فرد و مائده خطیبیان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی اظهار کرد: در رده سنی نوجوانان فرم دست فاطمه خمر، مهساپاکدل و زهراسرگلزایی، در رده سنی جوانان فرم تای چی چوان الهه شهرکی و در رده سنی بزرگسالان فرم تای چی چوان حلیمه سرگزی مقام های برتر را کسب کردند.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان با عنوان اینکه در رده سنی بزرگسالان فرم دست بهاره نایگان، الهام شهرکی و زهرارستمی مقام های اول و سوم را از آن خود کردند، بیان کرد: دربخش ساندا نیز در رده سنی نونهالان فاطمه کلکلی، مبینا امیریان و مبینا نارویی در وزن ۳۰ کیلوگرم رقیه عظیمی، فاطمه بارانی، فاطمه قائنی و آینازکشاورز و در رده سنی ۳۳ کیلوگرم آتناسعیدی، نادیا سارانی و مهیا میربلوچزهی و در وزن ۳۹ کیلوگرم هم نیلوفرنیکدل، فاطمه بارانی و شاه بی بی ریگی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

شیبک همچنین گفت: در رده سنی نوجوانان در وزن ۳۹ کیلوگرم یگانه صفارزاده، زهراشهرکی، الهام بامری و مریم سارانی در وزن ۴۲ کیلوگرم نجمه عظیمی، سانازافغان پور، طیبه سراوانی و فرشته سارانی، در وزن ۴۵ کیلو گرم صفورامرادقلی، فاطمه کردزاده و مهنا ساسولی، در وزن ۵۲ کیلوگرم هم مهرنازمرادی، زهرا نوران نیا و شهنازشهنوازی و در وزن ۵۶ کیلوگرم فاطمه پیروزمنش، حنانه پیروزمنش و مدینه شه بخش مقام های برتر را از آن خود کردند.

وی اضافه کرد: در رده سنی جوانان در وزن ۴۸ کیلوگرم فاطمه شهرکی، مهدیه راد، پریساکوهکن و فاطمه سارانی، در وزن ۵۲ کیلوگرم راضیه کیخاپور، آرمینانارویی، فاطمه شهرکی، فاطمه شهیکی و فائز حاجی حسینی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

شیبک تصریح کرد: در رده سنی بزرگسالان در وزن ۴۸ کیلوگرم زهراعظیمی، طیبه سالاری، نادیاسرحدی و عاطفه سعیدی، در وزن ۵۲ کیلوگرم ندامحمدی، لیلاسالاری و محبوبه اربابی، در وزن ۵۶ کیلوگرم فاطمه سوری، نرگس دهمرده، سمیراشیبک و نعیمه سنگگ، در وزن ۶۰ کیلوگرم سعیده جفایی، پریسا سراوانی، زینب غفران و نصرت سعادت در وزن ۶۵ کیلوگرم زبیده شیبانی، بهاره پیروزمنش و حبیبه کهرازهی، در وزن ۷۰ کیلوگرم زهرااصفهانی، فرزانه غفران و فاطمه نارویی، در وزن ۷۵ کیلوگرم الهام کیخانژاد، فاطمه شهرکی و الهام رسول خانی و در وزن ۸۰ کیلوگرم هم مهدیه اسماعیلی، بتول پیروزمنش و مریم سالارزهی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است؛ دراختتامیه مسابقات عباس شیبک (رئیس هیات ووشو استان)، فریبا برنای بجد(مدیرکل حوزه دفتراستاندار)، زهرا برهان زهی(معاون آموزش وپرورش استان)، فهیمه موسوی (معاون اموربانوان اداره کل ورزش وجوانان)، مینا مقیمی (معاون جوانان وفرهنگی اداره کل ورزش وجوانان)، فریده ظریف دوست (قهرمان کبدی جهان و کاپیتان تیم ملی) و زینب عباسی (داوربین المللی ووشو) حضورداشتند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۱۴


ارسال