دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲
رئیس اداره تعزیرات حکومتی چابهار:
اسپیلت‌ها و تلویزیون های قاچاق در چابهار کشف و ضبط شد
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی چابهار گفت: اسپیلت‌ها و تلویزیون های قاچاق با محکومیت 242 میلیون ریالی متخلف در کنارک کشف و ضبط شد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از چهاربهاران، محمود میرشکار اظهار کرد: مأمورین پلیس آگاهی شهرستان کنارک در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی تویوتا مشکوک و دستور به متوقف شدن خودرو را صادر نمودند که پس از توقیف و در بازرسی صورت گرفته تعداد 11 دستگاه تلویزیون فاقد مجوزهای قانونی کشف شد.
وی افزود: با تحویل کالاها به اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی چابهار ارسال شد.
این مسؤول ادامه داد: با استعلامات صورت گرفته و همچنین با توجه به اظهارات متهم در بازجویی‌ها، شعبه رسیدگی کننده، تخلف را وارد دانست و متخلف را علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه، از حیث مباشرت در قاچاق کالا نیز به میزان 112 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
میرشکار بیان کرد: در صورتی که وسیله نقلیه اشاره شده در ماده 20 قانون مبارزه با قاچاق کالا متعلق به شخصی غیر از مرتکب قاچاق باشد و از قرائنی از قبیل سابقه مرتکب ثابت شود با علم و اطلاع مالک برای ارتکاب قاچاق در اختیار وی قرار گرفته است، وسیله نقلیه ضبط می‌شود.
وی تشریح کرد: اگر غیر از این باشد وسیله نقلیه به مالک مسترد و معادل ارزش آن به جریمه نقدی مرتکب اضافه می‌گردد که در این پرونده وسیله نقلیه به مالک مسترد و ارزش آن به میزان 130 میلیون ریال به جریمه افزوده شد و متخلف جمعاً 242 میلیون ریال در حق دولت محکوم شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۲۴


ارسال