جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵
فرمانده انتظامی شهرستان کنارک تاکید کرد
امنیت عمومی در گرو استمرار طرح های انتظامی است
 
فرمانده انتظامی شهرستان کنارک حصول امنیت عمومی را مستلزم استمرار طرح های انتظامی دانست.
به گزارش عصر هامون، به نقل از  چهاربهاران، سرهنگ غلام شهرکی در کارگاه یک روزه اثر بخشی طرح های مشترک پلیس ضمن تقدیر از زحمات تمام همکاران در تامین امنیت شهرستان کنارک اظهار کرد: یکی از اولویت های مهم برای شهروندان تامین امنیت پایدار محسوب می شود که این امر مهم با تلاش شبانه روزی محقق می شود.
وی افزود: احساس امنیت در استان های مرزی برای شهروندان حساسیت ویژه ای داشته و باید با بهرگیری از تمام امکانات برای پیشبرد این هدف مهم گام برداریم. 
سرهنگ شهرکی اثربخشی طرح های انتظامی را منوط به مدیریت صحیح فرماندهان دانست و تصریح کرد: با مطالعه و اشراف اطلاعاتی به حوزه استحفاظی و انجام عملیات روانی در ادامه اقدامات انتظامی و نهایتا بررسی نتایج و بازخوردگیری از اجرای طرح، می توان تاثیرات مثبت را مشاهده کرد.
این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود برداشت مردم از عملکرد پلیس را مطابق با مطالبات شهروندی، امری واقعی توصیف کرد و گفت: برخورد مقتدرانه با ناهنجاری ها تصویری مثبت از پلیس برجا گذاشته و برعکس عدم برخورد با ناهنجاری ها و... تصویر منفی و پلیسی ناکارآمد را به اذهان متبادر می کند لذا دید مردم نسبت به پلیس بسته به اقدامات خود پلیس است.
فرمانده انتظامی شهرستان کنارک به رعایت حقوق شهروندی در تمام ماموریت ها تاکید و خاطر نشان کرد: داشتن صحت عمل و اشراف اطلاعاتی بر حوزه استحافظی جهت برآورد دقیق از جرایم، می تواند ماموران در انجام ماموریت های مهم کمک کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۲۶


ارسال