دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۶
رئیس مرکز بهداشت چابهار خبر داد
احداث 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در چابهار
 
رئیس مرکز بهداشت چابهار گفت: در سفر مقام عالی وزارت به شهرستان، عملیات احداث 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی آغاز و ادامه دارد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از چهاربهاران، دکتر مصطفی احمدی اظهار کرد: تنها در 4 سال گذشته بیش از دو برابر اعتبارات درمانی 30 سال قبل برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهر 260 هزار نفری چابهار هزینه شده است.            
وی افزود: 5 مرکز بهداشت شهری به بهره برداری رسیده و این درحالی است 3مرکز خدمات سلامت روستایی با پیشرفت فیزیکی 85 درصد به زودی افتتاح می شود.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار با بیان اینکه از 82 خانه بهداشت روستایی چابهار، 75خانه دارای بهورز هستند تاکید کرد: جذب 14بهورز برای خانه های بهداشت باقی مانده در دستور کار است.
وی با اشاره به اختصاص 30 میلیارد تومان برای توسعه زیر ساخت های درمانی شهرستان تصریح کرد: در سه سال گذشته بیش از 9 هزار مترمربع فضای جدید درمانی با اعتبار 19میلیارد تومان در بیمارستان 158تخته خوابی شهرستان چابهار ساخته شده است.
رئیس مرکز بهداشت چابهار با اشاره به افتتاح بخش های جدید در بیمارستان امام علی(ع) چابهار گفت: بخش های ام آر ای،سی تی اسکن و آی سی یو با  26تخت که بزرگترین آی سی یو جنوب شرق کشور است تاکنون به بهره برداری رسیده است.
به گفته احمدی مقدم بخش های غربال گری سرطان و کلینیک ویژه بیمارستان 158تخته خوابی نیز با 85 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی به بهره برداری می رسد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۲۷


ارسال