پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
معاون مدیر و رئیس جمعیت هلال احمر بندر چابهار خبر داد
غنی سازی اوقات فراغت جوانان در طرح «شوق رویش» هلال احمر
 
معاون مدیر و رئیس جمعیت هلال احمر بندر چابهار از اجرای طرح تابستانه شوق رویش به منظور مهارت افزایی، توانمند سازی و غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از چهاربهاران، ​طرح شوق رویش جمعیت هلال احمر هم به منظور ارتقای فرهنگ امداد و نجات و کسب مهارت های زندگی برای جوانان عضو هلال احمر برگزار می شود.
جمعیت هلال احمر جدا از حضور در بحران ها و بلایا در سایر عرصه ها نیز حضور دارد، از این رو، همه ساله سازمان جوانان به نمایندگی از جمعیت هلال احمر برنامه های فرهنگی و اجتماعی متنوعی را در قالب طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستانه برگزار می کند.
محمدرضا وظیفه دان شهرکی گفت: طرح تابستانه شوق رویش با حضور اعضا نوجوان و جوان در جمعیت هلال احمر چابهار با انجام فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی انجام می گیرد و سه ماه تابستان فرصت مناسبی برای فعالیت نوجوانان و جوانان و مشارکت های جمعی آنان در بهره مندی از کلاسها است.
وی از برگزاری کلاسهای امداد و کمکهای اولیه، کلاس آموزش زبان انگلیسی، مسابقات فرهنگی - امدادی، آشنایی با اصول و اهداف جمعیت هلال احمر مشارکت در برنامه های بشردوستانه، کلاس های متنوع تابستانی در شهرستان چابهار خبر داد.
شهرکی بیان کرد: اردوهای فرهنگی، آموزشی، زیارتی، برگزاری طرح همدلی تشکل های دانش آموزشی و همچنین برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد ( طرح پیمان ) از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر است.
رئیس جمعیت هلال احمر بندر چابهار خاطر نشان کرد: از علاقمندان جهت ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05435330052 تماس حاصل کنند و یا به آدرس چابهار بلوار صیاد، خیابان امداد جنب اداره آموزش و پرورش واحد جوانان و امداد مراجعه کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۲۸


ارسال